Danubia 6 - Zagreb Open 2017 , Zagreb, CRO, 09.02. - 11.02.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(2) 2.
PETROVA Michaela BUL-ICP BUL SOFIA
(3) 3.
AŠČIĆ Petra CRO CRO CROATIA
(4) 4.
HORVAT Tonka CRO CRO CROATIA
(5) 5.
KOPRIVNJAK Nika CRO CRO CROATIA
(6) 6.
NOSIĆ Anđelina CRO CRO CROATIA
(7) 7.
SMOGAR Patricia CRO CRO CROATIA
(8) 8.
VANJAK Veronika CRO CRO CROATIA
(9) 9.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE CZE CZECH REPUBLIC
(10) 10.
MANYCHOVÁ Karin CZE CZE CZECH REPUBLIC
(11) 11.
POPLOVA Michaela CZE CZE CZECH REPUBLIC
(12) 12.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE CZE CZECH REPUBLIC
(13) 13.
DOBRÁN Flóra HUN HUN HUNGARY
(14) 14.
SOMODI Maja HUN HUN HUNGARY
(15) 15.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(16) 16.
JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN SZEGED
(17) 17.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(18) 18.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(19) 19.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(20) 20.
BAKHIIA Arina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(21) 21.
BRIKACH Anastasiia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(22) 22.
LLEDOBIRYUKOVA Claudia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(23) 23.
ROSHCHEKTAEVA Zhanneta RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(24) 24.
TUROVEROVA Mariia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(25) 25.
ŠPAN Dina SLO SLO SLOVENIA
(26) 26.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
(27) 27.
LESKOVA Radovona SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(28) 28.
TRUSOVÁ Vanesa SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(29) 29.
HAN Aybuke TUR TUR TURKEY
(30) 30.
ŞİMŞEK DİRUBA TUR TUR TURKEY
(31) 31.
ULVİ BEYZA NUR TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(32) 1.
HAMPTON Cian Michael AUT AUT AUSTRIA
(33) 2.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(34) 3.
DONCHEV Ivan BUL-ICP BUL SOFIA
(35) 4.
KUMURDJIEV Stefan-Alexander BUL-ICP BUL SOFIA
(36) 5.
MAXIMOV Maxim BUL-ICP BUL SOFIA
(37) 6.
NEDYALKOV Ivaylo BUL-ICP BUL SOFIA
(38) 7.
KOVAČIĆ Jan CRO CRO CROATIA
(39) 8.
PRANTL Martin CRO CRO CROATIA
(40) 9.
POPL Matěj CZE CZE CZECH REPUBLIC
(41) 10.
MAJOR Dominik HUN HUN HUNGARY
(42) 11.
GYŐRY Márkó HUN-MTK HUN BUDAPEST
(43) 12.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(44) 13.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(45) 14.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(46) 15.
KAZMIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(47) 16.
KHRIAPIN Vladislav RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(48) 17.
KRAMER Vasilii RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(49) 18.
PONOMARENKO Vladimir RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(50) 19.
SAIAPIN Roman RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(51) 20.
KOMERIČKI Tibor SLO SLO SLOVENIA
(52) 21.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
(53) 22.
BÜLBÜL Muhammed TUR TUR TURKEY
(54) 23.
CEBENAY Muhammet Melik TUR TUR TURKEY
(55) 24.
EROGLU Toprak Efe TUR TUR TURKEY
(56) 25.
İNİK Yusuf Remzi TUR TUR TURKEY
(57) 26.
DOVHOPOLYI Artemii UKR-KYIV UKR KYIV
(58) 27.
KHOKHELKO Tymofii UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(59) 1.
PRANTL Gabriella CRO CRO CROATIA
(60) 2.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(61) 3.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(62) 4.
DOBRÁN Fanni HUN HUN HUNGARY
(63) 5.
SOMOGYI Barbara HUN HUN HUNGARY
(64) 6.
TIAN Rixin HUN HUN HUNGARY
(65) 7.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(66) 8.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(67) 9.
SOKOŁOWSKA Hanna POL POL POLAND
(68) 10.
ZYCH Magdalena POL POL POLAND
(69) 11.
BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(70) 12.
EVLOEVA Alina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(71) 13.
GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(72) 14.
KOVALEVA Alina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(73) 15.
KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(74) 16.
PETROVA Alla RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(75) 17.
SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(76) 18.
ERJAVEC Ursa SLO SLO SLOVENIA
(77) 19.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(78) 20.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(79) 21.
UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(80) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(81) 2.
KALCHEV Lubomir BUL-ICP BUL SOFIA
(82) 3.
HORVAT Matija CRO CRO CROATIA
(83) 4.
JÁSZAPÁTI Péter HUN HUN HUNGARY
(84) 5.
NÓGRÁDI Bence HUN HUN HUNGARY
(85) 6.
ZSIGÓ Máté HUN HUN HUNGARY
(86) 7.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(87) 8.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(88) 9.
SIRÁLY Benő HUN-MTK HUN BUDAPEST
(89) 10.
SZARVASI Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(90) 11.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(91) 12.
BIELECKI Jakub POL POL POLAND
(92) 13.
KRZEMIŃSKI Mateusz POL POL POLAND
(93) 14.
KAVUN Pavel RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(94) 15.
KOKAREV Ivan RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(95) 16.
KORSAKOV Ilia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(96) 17.
SINILNIKOV Mikhail RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(97) 18.
TUROVEROV Mikhail RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(98) 19.
HAN Muhammed Emir TUR TUR TURKEY
(99) 20.
HAN Ömer Faruk TUR TUR TURKEY
(100) 21.
KELEŞ Emirhan TUR TUR TURKEY
(101) 22.
TAHTACI Murat TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(102) 1.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(103) 2.
PRANTL Emma CRO CRO CROATIA
(104) 3.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(105) 4.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(106) 5.
HYMPÁNOVÁ Alexandra SVK-SKMA SVK PRESOV
(107) 6.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(108) 7.
TRUSOVÁ Sandra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(109) 8.
ŽELINSKÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(110) 1.
POSAVEC Jan CRO CRO CROATIA
(111) 2.
SUMAN Stribor CRO CRO CROATIA
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(112) 1.
AŠČIĆ Valentina CRO CRO CROATIA
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(113) 1.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(114) 1.
MILKOVA Jana BUL-ICP BUL SOFIA
(115) 2.
BURIĆ Katarina CRO CRO CROATIA
(116) 3.
IVANDIĆ Danijela CRO CRO CROATIA
(117) 4.
PORUBSKA Alica SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(118) 1.
KOLENC Martin CRO CRO CROATIA
(119) 2.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA