Danubia 5 - Pannonia Open 2017 , Budapest, HUN, 26.01. - 28.01.2018


List of Entries per Category


 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(2) 2.
PETROVA Michaela BUL-ICP BUL SOFIA
(3) 3.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(4) 4.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(5) 5.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(6) 6.
STRNADOVA Klara CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(7) 7.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(8) 8.
DOBRÁN Flóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(9) 9.
FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(10) 10.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(11) 11.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(12) 12.
SOMODI Maja HUN-SZKE HUN SZEGED
(13) 13.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(14) 14.
JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN SZEGED
(15) 15.
NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN SZEGED
(16) 16.
RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN SZEGED
(17) 17.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(18) 18.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(19) 19.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(20) 20.
DOSKOVIC Mia SRB SRB SERBIA
(21) 21.
BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK PRESOV
(22) 22.
LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK PRESOV
(23) 23.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
(24) 24.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(25) 1.
HAMPTON Cian Michael AUT AUT AUSTRIA
(26) 2.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(27) 3.
DONCHEV Ivan BUL-ICP BUL SOFIA
(28) 4.
KUMURDJIEV Stefan-Alexander BUL-ICP BUL SOFIA
(29) 5.
NEDYALKOV Ivaylo BUL-ICP BUL SOFIA
(30) 6.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(31) 7.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(32) 8.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(33) 9.
GRANASZTÓI Ádám HUN-MTK HUN BUDAPEST
(34) 10.
GYŐRY Márkó HUN-MTK HUN BUDAPEST
(35) 11.
OLTI Miklós Gábor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(36) 12.
WU JIA WEI Dávid HUN-MTK HUN BUDAPEST
(37) 13.
ZÓLYOMI László HUN-MTK HUN BUDAPEST
(38) 14.
KALMÁR Botond HUN-SZKE HUN SZEGED
(39) 15.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(40) 16.
NAGY Imre Ákos HUN-SZKE HUN SZEGED
(41) 17.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(42) 18.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(43) 19.
ENGEDI Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(44) 20.
HALLÓSY Dominik HUN-TKKSE HUN SZEGED
(45) 21.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(46) 22.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(47) 23.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(48) 24.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(49) 25.
NOVIKS Rojs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(50) 26.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(51) 27.
JASIC Luka SRB SRB SERBIA
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(52) 1.
KAZLOVA Arina BLR BLR BELARUS
(53) 2.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(54) 3.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(55) 4.
NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(56) 5.
SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(57) 6.
TIAN Rixin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(58) 7.
ALBERT Viktória HUN-MTK HUN BUDAPEST
(59) 8.
CSÁSZI Henriett HUN-MTK HUN BUDAPEST
(60) 9.
DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN BUDAPEST
(61) 10.
PALKOVICS Bianka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(62) 11.
TÓTH Eszter HUN-TDKE HUN TATABANYA
(63) 12.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(64) 13.
ZYCH Magdalena POL POL POLAND
(65) 14.
ALBERT Katalin ROU ROU ROMANIA
(66) 15.
VÁKÁR PONGRÁCZ Kriszta ROU ROU ROMANIA
(67) 16.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
(68) 17.
FILIPOVA Lucia SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(69) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(70) 2.
KALCHEV Lubomir BUL-ICP BUL SOFIA
(71) 3.
VÉGI Dániel HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(72) 4.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(73) 5.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(74) 6.
BOHN Zsombor HUN-MTK HUN BUDAPEST
(75) 7.
KRAUSZ Ármin HUN-MTK HUN BUDAPEST
(76) 8.
SIRÁLY Benő HUN-MTK HUN BUDAPEST
(77) 9.
SZARVASI Péter HUN-MTK HUN BUDAPEST
(78) 10.
ZHANG  Yu Jie Dominik HUN-MTK HUN BUDAPEST
(79) 11.
JÁSZAPÁTI Péter HUN-SZKE HUN SZEGED
(80) 12.
KALMÁR Levente HUN-SZKE HUN SZEGED
(81) 13.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(82) 14.
LENGYEL Levente HUN-TKKSE HUN SZEGED
(83) 15.
NÓGRÁDI Bence HUN-TKKSE HUN SZEGED
(84) 16.
PÉTER Gergely Dániel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(85) 17.
PÉTER Tamás HUN-TKKSE HUN SZEGED
(86) 18.
ZHANISSOV Sanzhar KAZ KAZ KAZAKHSTAN
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(87) 1.
CHYSTAYA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(88) 2.
SAMOILAVA Eleanora BLR BLR BELARUS
(89) 3.
TSIASELKINA Maryia BLR BLR BELARUS
(90) 4.
IVANDIĆ Maja CRO CRO CROATIA
(91) 5.
PFEIFEROVA Tereza CZE CZE CZECH REPUBLIC
(92) 6.
TÚRI Anna HUN HUN HUNGARY
(93) 7.
VARGA Regina Eszter HUN HUN HUNGARY
(94) 8.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(95) 9.
DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN BUDAPEST
(96) 10.
KHAN Yana KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(97) 11.
BIGGS Mikayla NZL NZL NEW ZEALAND
(98) 12.
TKACZUK Wiktoria POL POL POLAND
(99) 13.
ŻAK Wiktoria POL POL POLAND
(100) 14.
ŁAZAR Nina POL POL POLAND
(101) 15.
LES Ina SLO SLO SLOVENIA
(102) 16.
JASIC Petra SRB SRB SERBIA
(103) 17.
HYMPÁNOVÁ Alexandra SVK-SKMA SVK PRESOV
(104) 18.
PAVLIKOVÁ Simona SVK-SKMA SVK PRESOV
(105) 19.
RUSNAKOVA Petra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(106) 20.
TRUSOVÁ Sandra SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(107) 21.
ŽELINSKÁ Ema SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
(108) 22.
CIRTI Sema TUR TUR TURKEY
(109) 23.
MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(110) 1.
AKIMAU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(111) 2.
HAPON Vladislav BLR BLR BELARUS
(112) 3.
ZHERMANOV Aleksandr BLR BLR BELARUS
(113) 4.
TSVETKOV Georgi BUL-ICP BUL SOFIA
(114) 5.
POSAVEC Jan CRO CRO CROATIA
(115) 6.
SUMAN Stribor CRO CRO CROATIA
(116) 7.
FAJKUS Radek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(117) 8.
SEJPAL Zdenek CZE CZE CZECH REPUBLIC
(118) 9.
BONTOVICS Balázs HUN HUN HUNGARY
(119) 10.
RÉVÉSZ Gergő HUN HUN HUNGARY
(120) 11.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(121) 12.
TALABOS Attila HUN HUN HUNGARY
(122) 13.
BAGYINSZKI Ábel HUN-MTK HUN BUDAPEST
(123) 14.
IVCHENKO Gleb KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(124) 15.
YURCHUK Daniel KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(125) 16.
ZHOLDAS Dinmukhammed KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(126) 17.
BERZINS Reinis LAT LAT LATVIA
(127) 18.
KRŪZBERGS Roberts LAT LAT LATVIA
(128) 19.
CIELAVS Kristaps LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(129) 20.
PILAGS Arturs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(130) 21.
RAMANAUSKAS Salvijus LTU LTU LITHUANIA
(131) 22.
DE ROSE Ethan NZL NZL NEW ZEALAND
(132) 23.
KŁUJSZO Ignacy POL POL POLAND
(133) 24.
CSILLAG  Csongor ROU ROU ROMANIA
(134) 25.
DJORDJEVIC Jovan SRB SRB SERBIA
(135) 26.
AKAR Furkan TUR TUR TURKEY
(136) 27.
ATAN Metehan TUR TUR TURKEY
(137) 28.
DENIZ Bariscan TUR TUR TURKEY
(138) 29.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(139) 1.
IZAFATAVA Hanna BLR BLR BELARUS
(140) 2.
BICANOVÁ Adéla CZE CZE CZECH REPUBLIC
(141) 3.
DOSLÁ Milada CZE CZE CZECH REPUBLIC
(142) 4.
VANKOVA Petra CZE CZE CZECH REPUBLIC
(143) 5.
SZILICZEI-NÉMET Rebeka HUN HUN HUNGARY
(144) 6.
VÁGVÖLGYI Mercédesz HUN HUN HUNGARY
(145) 7.
AMIRGALIYEVA Aliya KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(146) 8.
VOLKOVITSKAYA Alyona KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(147) 9.
MARKIEWICZ Patrycja POL POL POLAND
(148) 10.
MIŁKOWSKA Karolina POL POL POLAND
(149) 11.
STORMOWSKA Kamila POL POL POLAND
(150) 12.
ALBERT Júlia ROU ROU ROMANIA
(151) 13.
OBRADOVIC Anja SRB SRB SERBIA
(152) 14.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(153) 1.
ANDERMANN Nicolas AUT AUT AUSTRIA
(154) 2.
LIU Heinrich AUT AUT AUSTRIA
(155) 3.
ALIATDZINAU Artsem BLR BLR BELARUS
(156) 4.
ARLOU Heorhi BLR BLR BELARUS
(157) 5.
SELLIER Diané FRA FRA FRANCE
(158) 6.
SZIKLÁSI András HUN HUN HUNGARY
(159) 7.
TIBORCZ Dániel HUN HUN HUNGARY
(160) 8.
VAJDA Balázs HUN HUN HUNGARY
(161) 9.
KRŪZBERGS Karlis LAT LAT LATVIA
(162) 10.
ADAMSKI Paweł POL POL POLAND
(163) 11.
ANIKIEJ Rafał POL POL POLAND
(164) 12.
KUCZYŃSKI Łukasz POL POL POLAND
(165) 13.
TIMÁR Ádám ROU ROU ROMANIA
(166) 14.
URLEP Bor Luka SLO SLO SLOVENIA
(167) 15.
AYDEM Fatih TUR TUR TURKEY
(168) 16.
KARADENIZ Muhammet TUR TUR TURKEY
(169) 17.
ÖZDEN Fatih TUR TUR TURKEY
(170) 18.
SAYLAR Ömer Faruk TUR TUR TURKEY
(171) 19.
SIMSEK Tunay TUR TUR TURKEY
(172) 20.
TAHTACI Davut TUR TUR TURKEY
(173) 21.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(174) 1.
MILKOVA Jana BUL-ICP BUL SOFIA
(175) 2.
TIKHONOVA Olga KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(176) 3.
BALÁZS Tünde ROU ROU ROMANIA
(177) 4.
JANKOVIC Katarina SRB SRB SERBIA
(178) 5.
PORUBSKA Alica SVK SVK SLOVAK REPUBLIC
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(179) 1.
ANDERMANN Dominic AUT AUT AUSTRIA
(180) 2.
RAINER Philemon AUT AUT AUSTRIA
(181) 3.
WOLFGANG Matthias AUT AUT AUSTRIA
(182) 4.
GEORGIEV Dimitar BUL BUL SOFIA
(183) 5.
MARTINIC Ivan CRO CRO CROATIA
(184) 6.
KRUEGER Cole William HUN HUN HUNGARY
(185) 7.
LIU Shaolin Sándor HUN HUN HUNGARY
(186) 8.
OLÁH Bence HUN HUN HUNGARY
(187) 9.
VARNYÚ Alex HUN HUN HUNGARY
(188) 10.
FARKAS Tamás HUN-MTK HUN BUDAPEST
(189) 11.
VELLA Márton HUN-MTK HUN BUDAPEST
(190) 12.
ARSENTIYEV Evgeny KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(191) 13.
REBIK Yevgeniy KAZ KAZ KAZAKHSTAN
(192) 14.
VIGANTS Endijs LAT-KSS LAT OZOLNIEKI
(193) 15.
BAKEVICS Tomass LAT LAT LATVIA
(194) 16.
IMRE Emil ROU ROU ROMANIA
(195) 17.
DENİZ Mukerrem TUR TUR TURKEY
(196) 18.
YARDIMCI Firat TUR TUR TURKEY
(197) 19.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV