Danubia 3 - Sofia Open 2017 , Sofia, BUL, 24.11. - 26.11.2017


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
BEKYAROVA Sophia BUL BUL SOFIA
(2) 2.
STOYANOVA Sofia BUL BUL SOFIA
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(3) 1.
CHANCHEV Adrian BUL BUL SOFIA
(4) 2.
KASHAPOV Eldar BUL BUL SOFIA
(5) 3.
MAXIMOV Presiyan BUL BUL SOFIA
(6) 4.
MUTAFCHIEV Kostadin BUL BUL SOFIA
(7) 5.
NESHCHERET Mykhailo UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(8) 1.
APOSTOLOVA Lora BUL BUL SOFIA
(9) 2.
CHANCHEVA Adelina BUL BUL SOFIA
(10) 3.
STOYANOVA Sonya BUL BUL SOFIA
(11) 4.
CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN SZEGED
(12) 5.
MARMYSHEVA Daria RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(13) 1.
GEORGIEV Momchil BUL BUL SOFIA
(14) 2.
GYUROV Asen BUL BUL SOFIA
(15) 3.
KRASTEV Daniel BUL BUL SOFIA
(16) 4.
TOSKOV Nikolas BUL BUL SOFIA
(17) 5.
LISZLI Gábor HUN-SZKE HUN SZEGED
(18) 6.
VÁGFALVI Máté HUN-SZKE HUN SZEGED
(19) 7.
JANCSÓ Zalán HUN-TKKSE HUN SZEGED
(20) 8.
KAZMIN Aleksandr RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(21) 9.
KRAMER Vasilii RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(22) 10.
EROGLU Toprak Efe TUR TUR TURKEY
(23) 11.
İNİK Yusuf Remzi TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(24) 1.
PILTZ Sophie AUT AUT AUSTRIA
(25) 2.
PAVLOVA Bogoslava BUL BUL SOFIA
(26) 3.
PETROVA Michaela BUL BUL SOFIA
(27) 4.
PETSEVA Niya BUL BUL SOFIA
(28) 5.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE CZE CZECH REPUBLIC
(29) 6.
MANYCHOVÁ Karin CZE CZE CZECH REPUBLIC
(30) 7.
POPLOVA Michaela CZE CZE CZECH REPUBLIC
(31) 8.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE CZE CZECH REPUBLIC
(32) 9.
DOBRÁN Flóra HUN HUN HUNGARY
(33) 10.
SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN BUDAPEST
(34) 11.
KORMÁNYOS Nina HUN-SZKE HUN SZEGED
(35) 12.
SOMODI Maja HUN-SZKE HUN SZEGED
(36) 13.
JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN SZEGED
(37) 14.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(38) 15.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(39) 16.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(40) 17.
FARKAS BIBORKA ROU ROU ROMANIA
(41) 18.
GÁLL Sarolta ROU ROU ROMANIA
(42) 19.
BAKHIIA Arina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(43) 20.
BRIKACH Anastasiia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(44) 21.
LLEDOBIRYUKOVA Claudia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(45) 22.
ROSHCHEKTAEVA Zhanneta RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(46) 23.
TUROVEROVA Mariia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(47) 24.
TRUSOVÁ Vanesa SVK-PRK SVK PRESOV
(48) 25.
LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK PRESOV
(49) 26.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
(50) 27.
HAN Aybüke TUR TUR TURKEY
(51) 28.
ŞİMŞEK DİRUBA TUR TUR TURKEY
(52) 29.
ULVİ BEYZA NUR TUR TUR TURKEY
(53) 30.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
(54) 31.
ARTEMENKO Daria UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(55) 1.
HAMPTON Cian Michael AUT AUT AUSTRIA
(56) 2.
WOLF Tobias AUT AUT AUSTRIA
(57) 3.
DONCHEV Ivan BUL BUL SOFIA
(58) 4.
GEORGIEV Vasil BUL BUL SOFIA
(59) 5.
KUMURDJIEV Stefan-Alexander BUL BUL SOFIA
(60) 6.
MAXIMOV Maxim BUL BUL SOFIA
(61) 7.
NEDYALKOV Ivaylo BUL BUL SOFIA
(62) 8.
POPL Matěj CZE CZE CZECH REPUBLIC
(63) 9.
MAJOR Dominik HUN HUN HUNGARY
(64) 10.
CZANK-VARGA Benjámin HUN-TKKSE HUN SZEGED
(65) 11.
SZILÁGYI Ábel HUN-TKKSE HUN SZEGED
(66) 12.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL POL POLAND
(67) 13.
KHRIAPIN Vladislav RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(68) 14.
PONOMARENKO Vladimir RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(69) 15.
SAIAPIN Roman RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(70) 16.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(71) 17.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(72) 18.
BÜLBÜL Muhammed TUR TUR TURKEY
(73) 19.
CEBENAY Muhammet Melik TUR TUR TURKEY
(74) 20.
DOVHOPOLYI Artemii UKR-KYIV UKR KYIV
(75) 21.
KHOKHELKO Tymofii UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(76) 1.
DIMITROVA Anna BUL BUL SOFIA
(77) 2.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE CZECH REPUBLIC
(78) 3.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE CZECH REPUBLIC
(79) 4.
ALBERT Viktória HUN HUN HUNGARY
(80) 5.
DOBRÁN Fanni HUN HUN HUNGARY
(81) 6.
OZSVÁTH Lili HUN HUN HUNGARY
(82) 7.
SOMOGYI Barbara HUN HUN HUNGARY
(83) 8.
TIAN Rixin HUN HUN HUNGARY
(84) 9.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(85) 10.
LEINBERGA Helena Dzeina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(86) 11.
SOKOŁOWSKA Hanna POL POL POLAND
(87) 12.
ZYCH Magdalena POL POL POLAND
(88) 13.
ALBERT Katalin ROU ROU ROMANIA
(89) 14.
VÁKÁR PONGRÁCZ Kriszta ROU ROU ROMANIA
(90) 15.
BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(91) 16.
EVLOEVA Alina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(92) 17.
GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(93) 18.
KOVALEVA Alina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(94) 19.
KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(95) 20.
PETROVA Alla RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(96) 21.
SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(97) 22.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
(98) 23.
FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(99) 24.
UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(100) 1.
FRIGHENCIU Stefan-Teodor AUT AUT AUSTRIA
(101) 2.
DAPCHEV Petko BUL BUL SOFIA
(102) 3.
KALCHEV Lubomir BUL BUL SOFIA
(103) 4.
ZOTEV Kostadin BUL BUL SOFIA
(104) 5.
JÁSZAPÁTI Péter HUN HUN HUNGARY
(105) 6.
NÓGRÁDI Bence HUN HUN HUNGARY
(106) 7.
SIRÁLY Benő HUN HUN HUNGARY
(107) 8.
ZSIGÓ Bence HUN HUN HUNGARY
(108) 9.
ZSIGÓ Máté HUN HUN HUNGARY
(109) 10.
GERA Márton HUN-TKKSE HUN SZEGED
(110) 11.
BIELECKI Jakub POL POL POLAND
(111) 12.
KRZEMIŃSKI Mateusz POL POL POLAND
(112) 13.
NIEWIŃSKI Michał POL POL POLAND
(113) 14.
VOLMER Sebastian ROU ROU ROMANIA
(114) 15.
KAVUN Pavel RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(115) 16.
KOKAREV Ivan RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(116) 17.
KORSAKOV Ilia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(117) 18.
SINILNIKOV Mikhail RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(118) 19.
TUROVEROV Mikhail RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(119) 20.
FENUS Jakub SVK-ELBA SVK PREŠOV
(120) 21.
SAFKO Jakub SVK-ELBA SVK PREŠOV
(121) 22.
VARGOSKO Jan SVK-ELBA SVK PREŠOV
(122) 23.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(123) 24.
HAN Muhammed Emir TUR TUR TURKEY
(124) 25.
HAN Ömer Faruk TUR TUR TURKEY
(125) 26.
TAHTACI Murat TUR TUR TURKEY
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(126) 1.
GYUROVA Kalina BUL BUL SOFIA
(127) 2.
RUSNAKOVA Petra SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(128) 3.
MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(129) 1.
ANGELOV Kaloyan BUL BUL SOFIA
(130) 2.
TSVETKOV Georgi BUL BUL SOFIA
(131) 3.
BARABÀS Zsolt ROU ROU ROMANIA
(132) 4.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(133) 5.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(134) 1.
ALBERT Júlia ROU ROU ROMANIA
(135) 2.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(136) 1.
HANDEI Oleh UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(137) 1.
MILKOVA Jana BUL BUL SOFIA
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(138) 1.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV