Danubia 3 - Sofia Open 2017 , Sofia, BUL, 24.11. - 26.11.2017


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR C GIRLS  HEATS  1500 m
RACE: 23    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 45.  TIAN Rixin HUN HUN 2:45.228  
2 (1) 84.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 2:46.214  
3 (5) 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 2:46.432  
4 (2) 65.  LEINBERGA Helena Dzeina LAT-SPARS LAT 2:49.041  
5 (3) 76.  PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU 2:52.107  
6 (6) 117.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 2:52.590  
RACE: 24    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 70.  ZYCH Magdalena POL POL 2:49.343  
2 (4) 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 2:49.543  
3 (2) 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 2:51.122  
4 (5) 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS 2:53.131  
5 (1) 87.  PETROVA Alla RUS-PET RUS 3:09.133  
6 (3) 5.  DIMITROVA Anna BUL BUL 3:20.881  
RACE: 25    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 2:51.515  
2 (5) 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 2:51.572  
3 (4) 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 2:53.621  
4 (1) 75.  ALBERT Katalin ROU ROU 2:53.746  
5 (6) 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 2:58.574  
6 (3) 88.  SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS 3:00.030  
RACE: 26    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 2:51.955  
2 (3) 41.  ALBERT Viktória HUN HUN 2:52.420  
3 (4) 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 2:52.464  
4 (1) 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 2:53.656  
5 (5) 83.  EVLOEVA Alina RUS-PET RUS 2:53.745  
6 (6) 82.  BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS 3:02.609  
 
JUNIOR C GIRLS  SEMI-FINAL  1500 m
RACE: 41    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 83.  EVLOEVA Alina RUS-PET RUS 2:48.670  
2 (1) 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS 2:48.681  
3 (2) 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 2:49.342  
4 (4) 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 2:52.269  
5 (6) 82.  BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS 2:57.389  
6 (5) 88.  SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS 3:05.221  
RACE: 42    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 75.  ALBERT Katalin ROU ROU 2:55.061  
2 (1) 65.  LEINBERGA Helena Dzeina LAT-SPARS LAT 2:56.398  
3 (2) 76.  PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU 2:58.007  
4 (3) 117.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 2:59.997  
5 (5) 87.  PETROVA Alla RUS-PET RUS NO TIME finished
5 (6) 5.  DIMITROVA Anna BUL BUL NO TIME finished
RACE: 43    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 70.  ZYCH Magdalena POL POL 2:58.072  
2 (4) 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 2:58.177  
3 (2) 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 2:58.259  
4 (5) 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 2:58.490  
5 (3) 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 3:00.668  
6 (6) 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 3:01.220  
RACE: 44    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 45.  TIAN Rixin HUN HUN 2:44.182  
2 (4) 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 2:44.398  
3 (6) 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 2:49.556  
4 (3) 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE NO TIME finished
- (2) 84.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS PEN. impeding
- (5) 41.  ALBERT Viktória HUN HUN seeded advanced
 
JUNIOR C GIRLS  FINAL  1500 m
RACE: 57    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 3:12.664  
2 (4) 88.  SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS 3:13.146  
3 (3) 117.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 3:18.720  
4 (6) 87.  PETROVA Alla RUS-PET RUS 3:23.987  
5 (2) 82.  BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS 3:26.482  
6 (5) 5.  DIMITROVA Anna BUL BUL 3:32.932  
RACE: 58    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 2:49.726  
2 (1) 83.  EVLOEVA Alina RUS-PET RUS 2:50.422  
3 (4) 75.  ALBERT Katalin ROU ROU 2:50.739  
4 (2) 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS 2:54.462  
5 (5) 65.  LEINBERGA Helena Dzeina LAT-SPARS LAT 2:54.617  
6 (6) 76.  PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU 2:56.572  
RACE: 59    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 3:06.227  
2 (2) 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 3:06.731  
3 (3) 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 3:06.863  
4 (4) 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE NO TIME finished
RACE: 60    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 45.  TIAN Rixin HUN HUN 2:37.675  
2 (2) 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 2:37.922  
3 (6) 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 2:39.744  
4 (7) 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 2:40.749  
5 (5) 70.  ZYCH Magdalena POL POL 2:40.796  
6 (4) 41.  ALBERT Viktória HUN HUN 2:40.911  
7 (3) 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK NO TIME finished
 
2. Distance 
JUNIOR C GIRLS  HEATS  500 m
RACE: 111    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 70.  ZYCH Magdalena POL POL 46.707
2 (4) 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 48.259
3 (3) 88.  SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS 50.568
4 (1) 76.  PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU 52.367
RACE: 112    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 47.425
2 (3) 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 49.641
3 (4) 82.  BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS 50.878
- (1) 83.  EVLOEVA Alina RUS-PET RUS PEN. 2 false starts
RACE: 113    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 45.  TIAN Rixin HUN HUN 46.872
2 (1) 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 48.013
3 (3) 84.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 48.740
4 (4) 5.  DIMITROVA Anna BUL BUL 57.361
RACE: 114    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 41.  ALBERT Viktória HUN HUN 48.719
2 (1) 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 49.902
3 (4) 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 50.145
4 (3) 65.  LEINBERGA Helena Dzeina LAT-SPARS LAT 1:06.883  
RACE: 115    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 48.058
2 (1) 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 48.158
3 (4) 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS 48.750
4 (2) 117.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 53.852
RACE: 116    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 48.250
2 (2) 75.  ALBERT Katalin ROU ROU 48.684
3 (3) 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 48.904
4 (1) 87.  PETROVA Alla RUS-PET RUS 56.499
 
JUNIOR C GIRLS  QUARTER-FINAL  500 m
RACE: 135    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 65.  LEINBERGA Helena Dzeina LAT-SPARS LAT 51.020
2 (1) 76.  PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU 52.839
3 (2) 87.  PETROVA Alla RUS-PET RUS 55.846
4 (3) 5.  DIMITROVA Anna BUL BUL 57.002
RACE: 136    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 88.  SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS 50.838
2 (2) 82.  BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS 51.512
3 (3) 117.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 53.228
RACE: 137    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 70.  ZYCH Magdalena POL POL 46.633
2 (2) 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 47.273
3 (4) 84.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 48.593
4 (3) 75.  ALBERT Katalin ROU ROU NO TIME finished
RACE: 138    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 47.383
2 (3) 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 48.855
3 (4) 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 49.368
4 (2) 41.  ALBERT Viktória HUN HUN NO TIME finished
RACE: 139    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 46.413
2 (2) 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 47.981
3 (3) 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS 48.908
4 (4) 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 49.670
RACE: 140    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 45.  TIAN Rixin HUN HUN 46.641
2 (3) 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 48.152
3 (2) 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 48.160
4 (4) 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 50.823
 
JUNIOR C GIRLS  SEMI-FINAL  500 m
RACE: 155    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS 49.074
2 (4) 75.  ALBERT Katalin ROU ROU 49.192
3 (1) 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 49.494
4 (3) 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 49.546
RACE: 156    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 49.299
2 (4) 41.  ALBERT Viktória HUN HUN 49.677
3 (3) 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 49.994
4 (2) 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 50.216
RACE: 157    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 46.818
2 (2) 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 46.921
3 (3) 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 47.396
4 (4) 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 48.608
RACE: 158    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 45.  TIAN Rixin HUN HUN 46.384
2 (1) 70.  ZYCH Magdalena POL POL 46.726
3 (3) 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 47.731
4 (4) 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 48.153
 
JUNIOR C GIRLS  FINAL  500 m
RACE: 175    HEAT: 1    GROUP: F    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 117.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 54.814
2 (3) 5.  DIMITROVA Anna BUL BUL 57.486
3 (2) 87.  PETROVA Alla RUS-PET RUS 1:12.112  
RACE: 176    HEAT: 2    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 65.  LEINBERGA Helena Dzeina LAT-SPARS LAT 50.207
2 (1) 88.  SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS 50.560
3 (4) 76.  PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU 51.449
4 (3) 82.  BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS 51.625
RACE: 177    HEAT: 3    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 48.708
2 (2) 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 49.211
3 (3) 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 49.494
4 (4) 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 49.563
RACE: 178    HEAT: 4    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS 48.965
2 (2) 75.  ALBERT Katalin ROU ROU 49.058
3 (3) 84.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 49.176
4 (4) 41.  ALBERT Viktória HUN HUN 49.268
RACE: 179    HEAT: 5    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 48.209
2 (2) 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 48.343
3 (3) 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 48.722
- (4) 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT PEN. impeding
RACE: 180    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 46.792
2 (1) 45.  TIAN Rixin HUN HUN 46.830
3 (2) 70.  ZYCH Magdalena POL POL 47.096
4 (4) 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 47.326
 
3. Distance 
JUNIOR C GIRLS  HEATS  1000 m
RACE: 202    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 45.  TIAN Rixin HUN HUN 1:56.674  
2 (4) 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 1:57.365  
3 (2) 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 1:57.835  
4 (5) 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 2:00.440  
- (1) 65.  LEINBERGA Helena Dzeina LAT-SPARS LAT PEN. no start
RACE: 203    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 84.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 1:45.560  
2 (1) 70.  ZYCH Magdalena POL POL 1:45.668  
3 (3) 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 1:45.898  
4 (5) 82.  BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS 1:49.816  
5 (2) 117.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 1:53.097  
6 (6) 75.  ALBERT Katalin ROU ROU NO TIME finished
RACE: 204    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 1:44.049  
2 (5) 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 1:44.547  
3 (2) 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS 1:44.594  
4 (4) 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 1:44.799  
5 (6) 76.  PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU 1:50.389  
6 (1) 87.  PETROVA Alla RUS-PET RUS 1:59.534  
RACE: 205    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 1:47.617  
2 (6) 41.  ALBERT Viktória HUN HUN 1:47.758  
3 (4) 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 1:48.011  
4 (1) 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 1:50.108  
5 (3) 88.  SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS 1:53.523  
6 (5) 5.  DIMITROVA Anna BUL BUL 2:08.040  
 
JUNIOR C GIRLS  SEMI-FINAL  1000 m
RACE: 219    HEAT: 1    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 75.  ALBERT Katalin ROU ROU 1:50.985  
2 (2) 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 1:51.127  
3 (3) 88.  SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS 1:52.107  
4 (4) 5.  DIMITROVA Anna BUL BUL 2:06.218  
5 (1) 82.  BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS NO TIME finished
RACE: 220    HEAT: 2    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 1:43.632  
2 (5) 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 1:46.318  
3 (2) 76.  PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU 1:48.732  
4 (3) 117.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 1:54.805  
5 (4) 87.  PETROVA Alla RUS-PET RUS 1:59.426  
RACE: 221    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 45.  TIAN Rixin HUN HUN 1:41.198  
2 (1) 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 1:41.369  
3 (2) 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 1:45.545  
4 (3) 84.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS NO TIME advanced
5 (5) 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL NO TIME advanced
- (4) 41.  ALBERT Viktória HUN HUN PEN. impeding
RACE: 222    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 70.  ZYCH Magdalena POL POL 1:42.188  
2 (3) 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 1:42.297  
3 (4) 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 1:43.043  
4 (5) 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 1:45.761  
5 (6) 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 1:49.664  
6 (1) 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS NO TIME finished
 
JUNIOR C GIRLS  FINAL  1000 m
RACE: 236    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 82.  BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS 1:51.771  
2 (1) 117.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 1:53.919  
3 (2) 87.  PETROVA Alla RUS-PET RUS 1:58.912  
4 (3) 5.  DIMITROVA Anna BUL BUL 2:08.285  
RACE: 237    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 75.  ALBERT Katalin ROU ROU 1:42.684  
2 (5) 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 1:42.742  
3 (1) 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 1:43.320  
4 (2) 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 1:45.763  
5 (6) 88.  SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS 1:47.970  
6 (3) 76.  PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU 1:48.865  
RACE: 238    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 1:51.407  
2 (2) 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 1:52.025  
3 (3) 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS 1:52.210  
RACE: 239    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 45.  TIAN Rixin HUN HUN 1:34.725  
2 (5) 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 1:34.745  
3 (2) 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 1:38.323  
4 (8) 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 1:39.755  
5 (6) 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 1:40.615  
6 (7) 84.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 1:42.357  
7 (4) 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN NO TIME
- (3) 70.  ZYCH Magdalena POL POL PEN. impeding



Danubia 3 - Sofia Open 2017 , Sofia, BUL, 24.11. - 26.11.2017


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 45.  TIAN Rixin HUN HUN 1. 2. 1. 89 4
2. 112.  FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK 2. 1. 2. 76 5
3. 44.  SOMOGYI Barbara HUN HUN 3. 4. 3. 34 10
4. 70.  ZYCH Magdalena POL POL 5. 3. 8. 18 16
5. 42.  DOBRÁN Fanni HUN HUN 4. 6. 7. 13 17
6. 35.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 13. 5. 5. 10 23
7. 69.  SOKOŁOWSKA Hanna POL POL 8. 13. 4. 9 25
8. 84.  GOLUBEVA Mariia RUS-PET RUS 12. 11. 6. 3 29
9. 41.  ALBERT Viktória HUN HUN 6. 12. 12. 3 30
10. 34.  FAJKUSOVÁ Markéta CZE CZE 11. 7. 9. 2 27
11. 109.  HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK 7. 14. 10. 2 31
12. 64.  JANSONE Anna LAT-SPARS LAT 9. 8. 15. 32
13. 86.  KOVZALOVA Ekaterina RUS-PET RUS 16. 9. 11. 36
14. 75.  ALBERT Katalin ROU ROU 15. 10. 13. 38
15. 43.  OZSVÁTH Lili HUN HUN 10. 16. 14. 40
16. 85.  KOVALEVA Alina RUS-PET RUS 19. 15. 16. 50
17. 88.  SOLIANKINA Ksenia RUS-PET RUS 20. 18. 17. 55
18. 76.  PONGRÁCZ VÁKÁR Kriszta ROU ROU 18. 19. 18. 55
19. 65.  LEINBERGA Helena Dzeina LAT-SPARS LAT 17. 17. 24. 58
20. 82.  BELOSLUDTSEVA Sofia RUS-PET RUS 23. 20. 19. 62
21. 117.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 21. 21. 20. 62
22. 83.  EVLOEVA Alina RUS-PET RUS 14. 25. 24. 63
23. 87.  PETROVA Alla RUS-PET RUS 22. 23. 21. 66
24. 5.  DIMITROVA Anna BUL BUL 24. 22. 22. 68