Mistrzostwa Polski Seniorów, Opole, POL, 24.02. - 26.02.2017


Heat Results

 
1. Distance 
MEN  SERIE  1500 m
RACE: 5    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 2:47.656  
2 (2) 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 2:47.955  
3 (4) 48.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 2:47.979  
4 (3) 30.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2:48.099  
5 (5) 26.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 2:59.753  
RACE: 6    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 2:36.853  
2 (1) 9.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:37.536  
3 (3) 31.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:38.534  
4 (5) 44.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 2:40.747  
5 (2) 35.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 2:41.947  
RACE: 7    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2:26.602  
2 (4) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:27.507  
3 (5) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:30.960  
4 (3) 43.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 2:37.072  
5 (2) 33.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 2:37.707  
6 (1) 32.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 2:49.980  
RACE: 8    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 2:49.185  
2 (4) 29.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 2:49.507  
3 (3) 27.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 2:54.309  
4 (6) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 3:06.489   advanced
5 (5) 25.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL NO TIME finished
- (2) 42.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL PEN. impeding
 
MEN  BIEGI RANKINGOWE  1500 m
RACE: 35    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 43.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 2:36.686  
2 (3) 35.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 2:37.057  
3 (2) 33.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 2:43.805  
4 (4) 32.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 2:52.061  
RACE: 36    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 30.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 2:47.281  
2 (1) 44.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 2:50.960  
3 (3) 26.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 2:52.290  
4 (4) 25.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 2:54.727  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1500 m
RACE: 39    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 2:45.818  
2 (5) 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 2:46.264  
3 (4) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 2:46.351  
4 (3) 31.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:47.315  
5 (6) 48.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 2:50.832  
6 (2) 9.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 3:29.280  
RACE: 40    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2:25.992  
2 (3) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:26.658  
3 (7) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 2:28.043  
4 (5) 29.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 2:36.146  
5 (6) 27.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 2:41.546  
6 (2) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:59.747   advanced
- (4) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL PEN. impeding
 
MEN  B-FINAŁ  1500 m
RACE: 43    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 29.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 2:49.828  
2 (4) 48.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 2:49.971  
3 (3) 31.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 2:54.016  
4 (2) 27.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 2:58.525  
- (5) 9.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL PEN. impeding
 
MEN  FINAŁ  1500 m
RACE: 44    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 2:30.380  
2 (1) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2:30.408  
3 (2) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 2:33.048  
4 (6) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 2:33.643  
5 (7) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:38.757  
6 (3) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 2:39.706  
7 (5) 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 2:49.133  
 
2. Distance 
MEN  SERIE  500 m
RACE: 15    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 44.516
2 (3) 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 45.641
3 (1) 27.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 46.341
4 (2) 32.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 48.631
RACE: 16    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 43.230
2 (3) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 43.590
3 (2) 42.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 48.854
4 (1) 35.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:09.724  
RACE: 17    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 29.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 44.442
2 (4) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 44.459
3 (3) 44.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 44.952
4 (2) 33.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 45.998
RACE: 18    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 43.144
2 (3) 31.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 44.431
3 (1) 48.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 45.602
4 (4) 26.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 48.746
RACE: 19    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 42.298
2 (1) 9.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 44.745
3 (3) 30.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 44.894
RACE: 20    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 42.256
2 (3) 43.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 47.190
3 (2) 25.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL NO TIME finished
 
MEN  BIEGI RANKINGOWE  500 m
RACE: 46    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 25.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 47.004
2 (2) 35.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 47.364
3 (1) 32.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 48.124
RACE: 47    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 42.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 46.543
2 (1) 33.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 46.625
3 (2) 26.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 48.067
 
MEN  ĆWIERĆFINAŁ  500 m
RACE: 52    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 43.054
2 (1) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 43.179
3 (3) 31.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 52.099
4 (4) 27.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 53    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 42.136
2 (4) 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 44.382
3 (2) 9.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 44.558
4 (3) 44.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 45.182
RACE: 54    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 43.629
2 (2) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 44.806
3 (3) 48.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 45.608
4 (4) 43.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 45.769
RACE: 55    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 41.903
2 (3) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 43.727
3 (2) 29.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 43.848
4 (4) 30.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL NO TIME finished
 
MEN  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 58    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 42.021
2 (2) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 43.153
3 (4) 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 45.860
4 (3) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL NO TIME finished
RACE: 59    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 43.579
2 (3) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 43.911
3 (4) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 45.401
4 (1) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL NO TIME finished
 
MEN  B-FINAŁ  500 m
RACE: 62    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 41.502
2 (3) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 43.702
3 (1) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 45.896
4 (2) 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 58.383
 
MEN  FINAŁ  500 m
RACE: 63    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 41.942
2 (2) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 42.538
3 (3) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 42.697
4 (4) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 43.424
 
3. Distance 
MEN  SERIE  1000 m
RACE: 27    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:44.300  
2 (1) 48.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 1:45.700  
3 (2) 42.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 1:47.462  
4 (4) 33.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:47.563  
RACE: 28    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 9.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:54.707  
2 (1) 31.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:55.794  
3 (2) 35.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:56.610  
4 (4) 26.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 1:57.243  
RACE: 29    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:52.045  
2 (2) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 1:52.082  
3 (1) 27.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 1:55.515  
4 (3) 32.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 1:57.166  
RACE: 30    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 29.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 1:47.066  
2 (2) 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 1:47.221  
3 (3) 30.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:47.600  
RACE: 31    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:34.823  
2 (1) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 1:34.918  
3 (2) 43.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 1:37.466  
RACE: 32    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:34.288  
2 (2) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 1:34.974  
3 (1) 44.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 1:37.801  
4 (3) 25.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 1:43.628  
 
MEN  ĆWIERĆFINAŁ  1000 m
RACE: 72    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:33.853  
2 (4) 42.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 1:47.124  
3 (3) 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL NO TIME finished
- (2) 29.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL PEN. removing equipment
RACE: 73    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 1:37.311  
2 (1) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:37.562  
3 (3) 30.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:41.536   advanced
- (4) 9.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL PEN. impeding
RACE: 74    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:46.043  
2 (1) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 1:46.471  
3 (4) 31.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 1:51.927  
4 (2) 43.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 1:54.187  
RACE: 75    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 1:37.212  
2 (1) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:37.949  
3 (2) 44.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 1:38.561  
4 (3) 48.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 1:46.920  
 
MEN  BIEGI RANKINGOWE  1000 m
RACE: 77    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 33.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 1:55.672  
2 (3) 32.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 1:56.593  
- (2) 35.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL PEN. no finish
RACE: 78    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 27.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 1:45.235  
2 (1) 25.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 1:46.777  
3 (3) 26.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 1:47.026  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 81    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 1:34.982  
2 (1) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 1:35.091  
3 (4) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:35.594  
4 (3) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:36.727  
RACE: 82    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:32.576  
2 (3) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:33.359  
3 (4) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 1:37.272  
4 (2) 30.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:37.572  
5 (5) 42.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 1:47.292  
 
MEN  B-FINAŁ  1000 m
RACE: 85    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 1:41.453  
2 (2) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:41.685  
3 (1) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 1:41.719  
4 (4) 30.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 1:44.095  
 
MEN  FINAŁ  1000 m
RACE: 86    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 1:29.370  
2 (1) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 1:29.616  
3 (4) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 1:30.213  
4 (2) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 1:30.381  
 
4. Distance 
MEN  SUPER FINAŁ  3000 m
RACE: 88    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 5:07.726  
2 (6) 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 5:08.129  
3 (3) 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 5:13.251  
4 (4) 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 5:26.074  
5 (2) 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 5:21.239  
6 (7) 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 5:28.848  
7 (8) 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 5:55.311  
8 (5) 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 6:03.647  



Mistrzostwa Polski Seniorów, Opole, POL, 24.02. - 26.02.2017


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 23.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 2. 1. 2. 1. 110 5
2. 28.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 1. 5. 1. 5. 78 7
3. 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 6. 2. 3. 3. 50 11
4. 24.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 4. 3. 5. 4. 34 12
5. 8.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 5. 7. 6. 2. 31 18
6. 34.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL 3. 6. 4. 8. 25 13
7. 22.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 13. 4. 7. 6. 13 24
8. 41.  DOMAŃSKI Michał POL-ORZEL POL 7. 8. 10. 7. 5 25
9. 29.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 8. 9. 15. 1 32
10. 30.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL 15. 14. 8. 1 37
11. 31.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 10. 10. 11. 31
12. 48.  MOROZ Jakub POL-WMKS POL 9. 12. 13. 34
13. 9.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 12. 11. 16. 39
14. 43.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 14. 13. 14. 41
15. 44.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 16. 15. 12. 43
16. 27.  DRUMSKI Krzysztof POL-JUV POL 11. 16. 17. 44
17. 42.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 23. 17. 9. 49
18. 33.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL 18. 19. 18. 55
19. 25.  BOGDANOWICZ Jan POL-JUV POL 20. 18. 19. 57
20. 35.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL 17. 20. 22. 59
21. 26.  DĄBROWSKI Robert POL-JUV POL 19. 21. 21. 61
22. 32.  SZWATRO Jakub POL-JUV POL 21. 22. 20. 63