ST CLAUS CUP - MIKULÁS KUPA 2016, 02.12. - 04.12.2016


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E GIRLS  HEATS  111,12 m
RACE: 11    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 131.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 19.890
2 (1) 15.  KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE 23.450
3 (3) 62.  FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN 23.460
RACE: 12    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 94.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 20.040
2 (3) 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 22.450
3 (2) 63.  PALLAI Zsófia Kitti HUN-MTK HUN 27.160
RACE: 13    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 41.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 17.830
2 (2) 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 18.250
3 (1) 130.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 18.390
RACE: 14    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 149.  ŠPAN Dina SLO SLO 21.820
2 (3) 170.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 23.620
3 (2) 163.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 26.130
RACE: 15    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 129.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 19.100
2 (2) 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 19.480
3 (3) 105.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 20.820
RACE: 16    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 104.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 19.300
2 (3) 45.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 20.050
3 (2) 172.  LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK 21.070
RACE: 17    HEAT: 7    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 18.820
2 (3) 173.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 21.610
3 (1) 106.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 22.870
RACE: 18    HEAT: 8    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 107.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 19.680
2 (2) 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 24.290
3 (3) 40.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 27.880
 
JUNIOR E GIRLS  HEATS  111,12 m
RACE: 38    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 163.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 23.040
2 (3) 40.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 26.670
3 (2) 63.  PALLAI Zsófia Kitti HUN-MTK HUN 31.970
RACE: 39    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 20.540
2 (1) 62.  FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN 22.890
3 (2) 170.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 24.800
RACE: 40    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 106.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 22.120
2 (3) 15.  KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE 22.980
3 (1) 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 24.570
RACE: 41    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 172.  LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK 19.690
2 (2) 173.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 20.810
3 (3) 149.  ŠPAN Dina SLO SLO 21.810
RACE: 42    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 94.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 19.660
2 (2) 45.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 20.300
3 (99) 105.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 21.510
RACE: 43    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 131.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 18.580
2 (1) 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 19.310
3 (2) 107.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 19.780
RACE: 44    HEAT: 7    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 129.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 20.710
2 (3) 104.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 21.050
3 (1) 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 24.480
RACE: 45    HEAT: 8    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 17.570
2 (1) 41.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 17.910
3 (3) 130.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 17.990
 
2. Distance 
JUNIOR E GIRLS  HEATS  333 m
RACE: 98    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 37.602
2 (4) 129.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 38.948
3 (3) 104.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 41.272
4 (2) 62.  FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN 52.201
RACE: 99    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 38.872
2 (1) 131.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 39.188
3 (3) 149.  ŠPAN Dina SLO SLO 40.197
4 (2) 163.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 42.513
RACE: 100    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 172.  LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK 38.786
2 (2) 41.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 39.176
3 (4) 63.  PALLAI Zsófia Kitti HUN-MTK HUN 46.112
4 (1) 105.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 46.936
RACE: 101    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 173.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 39.354
2 (4) 130.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 44.832
3 (3) 107.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 51.119
4 (1) 40.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 53.487
RACE: 102    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 38.953
2 (4) 94.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 39.415
3 (3) 106.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 39.518
4 (2) 15.  KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE 39.745
RACE: 103    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 37.166
2 (4) 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 38.443
3 (2) 170.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 42.635
4 (3) 45.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 51.828
 
JUNIOR E GIRLS  QUARTER-FINAL  333 m
RACE: 119    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 38.126
2 (2) 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 38.535
3 (4) 130.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 38.944
4 (3) 106.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 39.131
RACE: 120    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 172.  LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK 37.990
2 (3) 94.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 38.679
3 (4) 149.  ŠPAN Dina SLO SLO 39.620
4 (2) 173.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 46.387
RACE: 121    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 36.856
2 (2) 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 37.332
3 (3) 131.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 38.878
4 (4) 104.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 40.323
RACE: 122    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 38.118
2 (2) 129.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 38.659
3 (3) 41.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 38.714
4 (4) 170.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 41.753
 
JUNIOR E GIRLS  SEMI-FINAL  333 m
RACE: 131    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 36.641
2 (2) 172.  LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK 37.052
3 (3) 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 37.120
4 (4) 129.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 39.248
RACE: 132    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 36.903
2 (2) 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 37.786
3 (3) 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 38.016
4 (4) 94.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 38.284
 
JUNIOR E GIRLS  FINAL  333 m
RACE: 143    HEAT: 1    GROUP: F    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 105.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 37.281
2 (2) 45.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 41.370
3 (3) 62.  FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN 45.967
4 (4) 40.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 52.802
RACE: 144    HEAT: 2    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE 40.215
2 (2) 163.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 41.225
3 (4) 107.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 41.815
4 (3) 63.  PALLAI Zsófia Kitti HUN-MTK HUN 46.413
RACE: 145    HEAT: 3    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 106.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 38.898
2 (4) 173.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 39.884
3 (2) 104.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 40.313
4 (3) 170.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 42.612
RACE: 146    HEAT: 4    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 41.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 37.975
2 (3) 130.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 38.660
3 (2) 131.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 38.731
4 (4) 149.  ŠPAN Dina SLO SLO 39.170
RACE: 147    HEAT: 5    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 37.829
2 (2) 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 38.241
3 (3) 94.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 38.515
4 (4) 129.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 38.806
RACE: 148    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 36.475
2 (2) 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 36.767
3 (3) 172.  LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK 38.134
4 (4) 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 46.298
 
3. Distance 
JUNIOR E GIRLS  HEATS  500 m
RACE: 156    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 58.352
2 (2) 173.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 58.537
3 (4) 130.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 59.094
4 (1) 63.  PALLAI Zsófia Kitti HUN-MTK HUN 1:16.353  
RACE: 157    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 172.  LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK 56.756
2 (2) 15.  KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE 57.840
3 (4) 41.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 57.986
4 (1) 62.  FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN 1:09.139  
RACE: 158    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 55.655
2 (2) 105.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 56.048
3 (4) 129.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 59.283
4 (3) 170.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 1:02.024  
RACE: 159    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 56.578
2 (2) 131.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 57.607
3 (1) 104.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:00.651  
4 (4) 45.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 1:03.183  
RACE: 160    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 57.243
2 (3) 94.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 57.713
3 (4) 163.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 1:03.315  
4 (2) 107.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 1:13.889  
RACE: 161    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 55.476
2 (4) 106.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 58.585
3 (2) 149.  ŠPAN Dina SLO SLO 58.785
4 (3) 40.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN NO TIME finished
 
JUNIOR E GIRLS  QUARTER-FINAL  500 m
RACE: 177    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN NO TIME
2 (2) 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN NO TIME
3 (4) 106.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN NO TIME
4 (3) 173.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK NO TIME
RACE: 178    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 56.826
2 (4) 130.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 56.985
3 (1) 172.  LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK 57.299
4 (3) 149.  ŠPAN Dina SLO SLO 57.778
RACE: 179    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 56.010
2 (2) 94.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 57.116
3 (3) 15.  KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE 57.531
4 (4) 41.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 57.603
RACE: 180    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 55.118
2 (2) 105.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 55.417
3 (3) 131.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 55.987
4 (4) 129.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 58.767
 
JUNIOR E GIRLS  SEMI-FINAL  500 m
RACE: 290    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 55.403
2 (4) 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 56.385
3 (2) 130.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 57.880
- (3) 94.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN PEN. no start
RACE: 291    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 54.547
2 (1) 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 55.635
3 (4) 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 57.568
4 (2) 105.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 1:06.683  
 
JUNIOR E GIRLS  FINAL  500 m
RACE: 313    HEAT: 1    GROUP: F    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 107.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 1:04.331  
2 (1) 62.  FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN 1:07.395  
3 (3) 63.  PALLAI Zsófia Kitti HUN-MTK HUN 1:10.697  
4 (4) 40.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 1:20.167  
RACE: 314    HEAT: 2    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 104.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 1:01.380  
2 (3) 45.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 1:01.602  
3 (4) 163.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 1:02.961  
4 (2) 170.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 1:19.505  
RACE: 315    HEAT: 3    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 41.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 56.387
2 (2) 149.  ŠPAN Dina SLO SLO 56.664
3 (4) 129.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 56.910
4 (3) 173.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 57.749
RACE: 316    HEAT: 4    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 172.  LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK 56.157
2 (1) 131.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 56.583
3 (4) 106.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 56.953
4 (3) 15.  KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE 57.561
RACE: 317    HEAT: 5    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 58.131
2 (2) 130.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 58.662
3 (3) 105.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN NO TIME finished
RACE: 318    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 54.677
2 (1) 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 54.767
3 (3) 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 55.188
4 (4) 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 1:10.496  



ST CLAUS CUP - MIKULÁS KUPA 2016, 02.12. - 04.12.2016


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 64.  SZIGETI Dóra HUN-MTK HUN 5. 2. 60 7
2. 171.  KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK 2. 1. 56 3
3. 132.  GÁLL Sarolta ROU-ISK ROU 1. 3. 48 4
4. 41.  NAGY Kíra HUN-JSE HUN 9. 13. 21 22
5. 46.  SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN 4. 4. 17 8
6. 130.  BARTA Nóra ROU-ISK ROU 10. 6. 16 16
7. 172.  LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK 3. 9. 14 12
8. 44.  REDLER Aisa HUN-JSE HUN 6. 5. 13 11
9. 129.  BARABÁS Angyalka ROU-ISK ROU 8. 15. 4 23
10. 94.  SOMODI Luca HUN-SZKE HUN 7. 8. 3 15
11. 105.  JANCSÓ Zoé HUN-TKKSE HUN 21. 7. 3 28
12. 104.  CZANK-VARGA Viktória HUN-TKKSE HUN 15. 17. 2 32
13. 131.  FARKAS BIBORKA ROU-ISK ROU 11. 10. 1 21
14. 106.  NÓGRÁDI Panka HUN-TKKSE HUN 13. 11. 1 24
15. 149.  ŠPAN Dina SLO SLO 12. 14. 1 26
16. 15.  KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE 17. 12. 1 29
17. 173.  TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK 14. 16. 1 30
18. 170.  BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK 16. 20. 1 36
19. 163.  PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK 18. 19. 1 37
20. 45.  SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN 22. 18. 1 40
21. 107.  RIKK Tímea HUN-TKKSE HUN 19. 21. 1 40
22. 63.  PALLAI Zsófia Kitti HUN-MTK HUN 20. 23. 1 43
23. 62.  FÜSPÖK Janka HUN-MTK HUN 23. 22. 1 45
24. 40.  GÁL Boglárka HUN-JSE HUN 24. 24. 1 48