Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Heat Results

 
1. Distance 
MEN  SERIE  1500 m
RACE: 58    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 15.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2:52.339  
2 (1) 80.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 3:02.739  
3 (2) 48.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 3:05.946  
4 (4) 33.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 3:09.759  
- (3) 31.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL PEN. no start
RACE: 59    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 13.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:47.756  
2 (5) 98.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 2:50.996  
3 (4) 79.  BAKALARZ Jakub POL-ORZEL POL 2:52.301  
4 (3) 30.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 3:02.529  
5 (1) 29.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 60    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 82.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 2:44.899  
2 (5) 81.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 2:45.438  
3 (2) 14.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 2:45.801  
4 (1) 99.  SZREDER Maciej POL-STOCZ POL 2:54.330  
5 (6) 28.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL NO TIME
6 (3) 32.  PAJĄK Patryk POL-BLYSKD POL NO TIME
 
MEN  FINAŁ  1500 m
RACE: 64    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 15.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 2:35.825  
2 (3) 13.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:40.651  
3 (2) 81.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 2:41.972  
4 (1) 82.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 2:46.109  
5 (4) 98.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 2:55.217  
- (6) 80.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL PEN. no finish
 
2. Distance 
MEN  SERIE  500 m
RACE: 73    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 15.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 45.190
2 (2) 79.  BAKALARZ Jakub POL-ORZEL POL 49.916
3 (1) 48.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 1:04.804  
4 (3) 29.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL 1:09.631  
RACE: 74    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 13.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 45.858
2 (2) 80.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 49.099
3 (1) 99.  SZREDER Maciej POL-STOCZ POL 49.214
4 (3) 28.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 57.207
RACE: 75    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 81.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 47.215
2 (3) 14.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 47.687
3 (4) 30.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 76    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 82.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 48.488
2 (4) 98.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 48.976
3 (1) 33.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 55.926
4 (3) 32.  PAJĄK Patryk POL-BLYSKD POL 1:02.499  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 83    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 81.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 47.954
2 (4) 80.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 54.033
- (1) 13.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL PEN. penalized
- (3) 14.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL PEN. penalized
RACE: 84    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 45.281
2 (2) 82.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 46.117
3 (3) 98.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 48.630
4 (4) 79.  BAKALARZ Jakub POL-ORZEL POL 50.694
 
MEN  FINAŁ  500 m
RACE: 88    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 44.292
2 (2) 82.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 45.800
3 (4) 80.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 47.000
4 (3) 81.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 47.047
 
3. Distance 
MEN  SERIE  1000 m
RACE: 97    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 14.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 1:59.078  
2 (2) 82.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 1:59.229  
3 (4) 48.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 2:07.087  
4 (3) 28.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 2:11.987  
RACE: 98    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 15.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:41.992  
2 (4) 79.  BAKALARZ Jakub POL-ORZEL POL 1:48.992  
3 (2) 99.  SZREDER Maciej POL-STOCZ POL 1:49.841  
4 (1) 29.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 99    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 13.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:45.529  
2 (1) 80.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 1:50.976  
3 (4) 30.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 1:56.407  
4 (3) 32.  PAJĄK Patryk POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 100    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 81.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 1:53.388  
2 (2) 98.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 1:53.653  
3 (1) 33.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 2:04.733  
 
MEN  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 115    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 82.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 1:36.773  
2 (1) 81.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 1:36.852  
3 (2) 98.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 1:42.827  
- (3) 14.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL PEN. impeding
RACE: 116    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 15.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:54.627  
2 (2) 13.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 1:55.007  
3 (3) 79.  BAKALARZ Jakub POL-ORZEL POL 2:00.805  
- (4) 80.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL PEN. no start
 
MEN  FINAŁ  1000 m
RACE: 124    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 15.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1:56.445  
2 (2) 81.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 1:56.540  
3 (1) 82.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 1:56.700  
4 (4) 13.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2:06.445  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 15.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 1. 1. 1. 102 3
2. 81.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 3. 4. 2. 42 9
3. 82.  RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL 4. 2. 3. 42 9
4. 13.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL 2. 7. 4. 29 13
5. 80.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 6. 3. 8. 13 17
6. 98.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 5. 5. 5. 5 15
7. 79.  BAKALARZ Jakub POL-ORZEL POL 8. 6. 6. 20
8. 14.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL 7. 8. 7. 22
9. 99.  SZREDER Maciej POL-STOCZ POL 10. 9. 9. 28
10. 48.  EKSTOWICZ Hubert POL-GIZ POL 9. 11. 12. 32
11. 30.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 11. 12. 10. 33
12. 33.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 12. 10. 11. 33
13. 28.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 13. 13. 13. 39
14. 29.  BRYSZEWSKI Michał POL-BLYSKD POL 13. 15. 14. 42
15. 32.  PAJĄK Patryk POL-BLYSKD POL 15. 14. 14. 43