Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Heat Results

 
3. Distance 
LADIES  SERIE  1000 m
RACE: 93    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 73.  SUROWIEC Weronika POL-ORZEL POL 1:54.206  
2 (1) 20.  FELCZYŃSKA Julia POL-BLYSKD POL 2:44.562  
RACE: 94    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 72.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL 2:13.628  
2 (2) 8.  WILGA Magdalena POL-AZSO POL 2:13.670  
3 (1) 24.  KUŚMIEREK Małgorzata POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 95    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 7.  IWACH Katarzyna POL-AZSO POL 2:02.211  
2 (2) 71.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 2:19.667  
3 (1) 22.  GAJDA Klaudia POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 96    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 108.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL 2:09.466  
2 (3) 89.  ROGACEWICZ Julia POL-STOCZ POL 2:09.510  
3 (2) 21.  GAJDA Agata POL-BLYSKD POL NO TIME
 
LADIES  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 113    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 73.  SUROWIEC Weronika POL-ORZEL POL 1:51.936  
2 (2) 108.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL 1:52.163  
3 (3) 89.  ROGACEWICZ Julia POL-STOCZ POL 1:52.243  
4 (4) 20.  FELCZYŃSKA Julia POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 114    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 7.  IWACH Katarzyna POL-AZSO POL 2:03.650  
2 (2) 72.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL 2:03.770  
3 (3) 8.  WILGA Magdalena POL-AZSO POL 2:04.317  
4 (4) 71.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 2:25.150  
 
LADIES  FINAŁ  1000 m
RACE: 123    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 73.  SUROWIEC Weronika POL-ORZEL POL 1:49.368  
2 (3) 7.  IWACH Katarzyna POL-AZSO POL 1:49.544  
3 (2) 108.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL 1:50.400  
4 (4) 72.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL 1:50.520  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Distance Classification


LADIES 1000 m
 
Qualif.-Round Rank   Heat No.  Name Member   FP CDR Time
FINAŁ
  1. 1. 73.  SUROWIEC Weronika POL-ORZEL POL 34 1 1:49.368
  2. 2. 7.  IWACH Katarzyna POL-AZSO POL 21 2 1:49.544
  3. 3. 108.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL 13 3 1:50.400
  4. 4. 72.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL 8 4 1:50.520
PÓŁFINAŁ
  5. 3. 89.  ROGACEWICZ Julia POL-STOCZ POL 5 1:52.243
  6. 3. 8.  WILGA Magdalena POL-AZSO POL 6 2:04.317
  7. 4. 71.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 7 2:19.667
  8. 4. 20.  FELCZYŃSKA Julia POL-BLYSKD POL 8 2:44.562
SERIE
  9. 3. 21.  GAJDA Agata POL-BLYSKD POL 9 NO TIME
  9. 3. 22.  GAJDA Klaudia POL-BLYSKD POL 9 NO TIME
  9. 3. 24.  KUŚMIEREK Małgorzata POL-BLYSKD POL 9 NO TIME