Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1500 m
RACE: 50    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 84.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 3:07.472  
2 (3) 64.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 3:10.225  
3 (1) 100.  DOBROWOLSKA Marta POL-UKSGM POL 3:10.401  
4 (2) 107.  SAWICKA Zuzanna POL-WMKS POL 3:15.014  
5 (4) 1.  RADZISZEWSKA Aleksandra POL-AZSO POL NO TIME
6 (5) 18.  PAWŁOWICZ Agata POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 51    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 106.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 3:00.653  
2 (1) 101.  SMOLIŃSKA Barbara POL-UKSGM POL 3:01.017  
3 (5) 85.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL 3:01.987  
4 (2) 35.  ZAKIERSKA Julia POL-BLYSKT POL 3:05.169  
5 (6) 49.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL NO TIME
6 (4) 17.  KLIMKIEWICZ Malwina POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 52    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 2.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 2:59.285  
2 (3) 34.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 3:11.021  
3 (5) 50.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL 3:13.896  
4 (2) 83.  DUNST Wiktoria POL-STOCZ POL 3:17.631  
5 (1) 16.  GRZĘDZIELEWSKA Patrycja POL-BLYSKD POL NO TIME
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  1500 m
RACE: 61    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 2.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 2:48.061  
2 (4) 84.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 2:51.864  
3 (2) 106.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 2:57.377  
4 (5) 64.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 3:00.014  
5 (6) 34.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 3:03.870  
6 (3) 101.  SMOLIŃSKA Barbara POL-UKSGM POL 3:04.431  
 
2. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 65    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 84.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 53.664
2 (1) 100.  DOBROWOLSKA Marta POL-UKSGM POL 56.829
3 (3) 1.  RADZISZEWSKA Aleksandra POL-AZSO POL 57.960
4 (4) 35.  ZAKIERSKA Julia POL-BLYSKT POL 59.271
5 (5) 18.  PAWŁOWICZ Agata POL-BLYSKD POL 1:10.330  
RACE: 66    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 64.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 54.117
2 (3) 34.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 56.294
3 (4) 49.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 56.596
4 (2) 107.  SAWICKA Zuzanna POL-WMKS POL 58.909
RACE: 67    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 85.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL 57.219
2 (1) 50.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL 59.794
3 (3) 17.  KLIMKIEWICZ Malwina POL-BLYSKD POL 1:09.649  
4 (4) 2.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL NO TIME
RACE: 68    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 106.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 54.754
2 (2) 83.  DUNST Wiktoria POL-STOCZ POL 56.543
3 (3) 101.  SMOLIŃSKA Barbara POL-UKSGM POL 59.803
4 (1) 16.  GRZĘDZIELEWSKA Patrycja POL-BLYSKD POL 1:15.606  
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁ  500 m
RACE: 77    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 51.690
2 (3) 83.  DUNST Wiktoria POL-STOCZ POL 57.117
3 (4) 85.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL 57.405
4 (2) 34.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 58.121
RACE: 78    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 106.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 53.742
2 (3) 100.  DOBROWOLSKA Marta POL-UKSGM POL 56.423
3 (4) 50.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL 57.278
4 (1) 64.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 1:07.146  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 85    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 51.376
2 (2) 106.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 54.620
3 (3) 100.  DOBROWOLSKA Marta POL-UKSGM POL 56.407
4 (4) 83.  DUNST Wiktoria POL-STOCZ POL 1:32.479  
 
3. Distance 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 89    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 84.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 1:54.445  
2 (3) 50.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL 2:00.034  
3 (1) 101.  SMOLIŃSKA Barbara POL-UKSGM POL 2:01.941  
4 (2) 16.  GRZĘDZIELEWSKA Patrycja POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 90    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 2.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 1:52.066  
2 (4) 49.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 1:58.276  
3 (2) 83.  DUNST Wiktoria POL-STOCZ POL 2:00.004  
4 (3) 107.  SAWICKA Zuzanna POL-WMKS POL 2:03.264  
5 (1) 18.  PAWŁOWICZ Agata POL-BLYSKD POL NO TIME
RACE: 91    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 64.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 1:56.756  
2 (1) 100.  DOBROWOLSKA Marta POL-UKSGM POL 1:59.445  
3 (4) 35.  ZAKIERSKA Julia POL-BLYSKT POL 2:06.249  
4 (2) 1.  RADZISZEWSKA Aleksandra POL-AZSO POL 2:17.435  
RACE: 92    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 106.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 1:58.451  
2 (3) 34.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 1:58.988  
3 (4) 85.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL 2:01.417  
4 (1) 17.  KLIMKIEWICZ Malwina POL-BLYSKD POL NO TIME
 
JUNIOR C GIRLS  PÓŁFINAŁ  1000 m
RACE: 109    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 2.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 2:00.779  
2 (2) 106.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 2:03.065  
3 (4) 50.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL 2:09.979  
- (3) 34.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL PEN. no start
RACE: 110    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 84.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 1:50.330  
2 (2) 64.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 1:50.417  
3 (4) 100.  DOBROWOLSKA Marta POL-UKSGM POL 1:55.585  
4 (3) 49.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 1:59.352  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  1000 m
RACE: 121    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 2.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 2:03.538  
2 (1) 84.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 2:05.322  
3 (2) 64.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 2:06.728  
4 (4) 106.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 2:06.918  



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 84.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 2. 1. 2. 76 5
2. 2.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 1. 16. 1. 68 18
3. 106.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 3. 2. 4. 42 9
4. 64.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 4. 7. 3. 21 14
5. 100.  DOBROWOLSKA Marta POL-UKSGM POL 8. 3. 5. 13 16
6. 83.  DUNST Wiktoria POL-STOCZ POL 12. 4. 9. 8 25
7. 34.  KRAJNIK Agata POL-BLYSKT POL 5. 8. 8. 5 21
8. 101.  SMOLIŃSKA Barbara POL-UKSGM POL 6. 11. 11. 3 28
9. 50.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL 9. 6. 6. 21
10. 85.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL 7. 5. 10. 22
11. 49.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL 13. 9. 7. 29
12. 35.  ZAKIERSKA Julia POL-BLYSKT POL 10. 14. 12. 36
13. 1.  RADZISZEWSKA Aleksandra POL-AZSO POL 13. 10. 14. 37
14. 107.  SAWICKA Zuzanna POL-WMKS POL 11. 13. 13. 37
15. 17.  KLIMKIEWICZ Malwina POL-BLYSKD POL 16. 12. 15. 43
16. 16.  GRZĘDZIELEWSKA Patrycja POL-BLYSKD POL 13. 15. 15. 43
17. 18.  PAWŁOWICZ Agata POL-BLYSKD POL 16. 17. 17. 50