Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  500 m
RACE: 4    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 11.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 1:00.352  
2 (1) 78.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:03.515  
3 (2) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:03.770  
4 (4) 97.  SIERPIŃSKI Adam POL-STOCZ POL 1:17.342  
- (5) 94.  CIURUK Kacper POL-STOCZ POL PEN. no start
RACE: 5    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 96.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 1:02.519  
2 (4) 47.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 1:03.744  
3 (5) 95.  PAKULSKI Miłosz POL-STOCZ POL 1:04.754  
4 (1) 39.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 1:12.169  
5 (2) 12.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 1:12.624  
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 13    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 11.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 57.854
2 (2) 96.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 59.801
3 (4) 47.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 1:01.955  
4 (5) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 1:02.354  
5 (3) 78.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 1:03.278  
6 (6) 95.  PAKULSKI Miłosz POL-STOCZ POL 1:03.503  
 
2. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  222 m
RACE: 29    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 11.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 27.098
2 (3) 47.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 28.515
3 (5) 95.  PAKULSKI Miłosz POL-STOCZ POL 29.444
4 (2) 12.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 33.721
5 (4) 97.  SIERPIŃSKI Adam POL-STOCZ POL 40.331
RACE: 30    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 96.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 28.525
2 (3) 78.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 29.588
3 (1) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 29.842
4 (5) 39.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 37.563
- (2) 94.  CIURUK Kacper POL-STOCZ POL PEN. no start
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  222 m
RACE: 36    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 11.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 26.930
2 (3) 96.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 26.983
3 (2) 47.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 28.701
4 (4) 78.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 29.890
 
3. Distance 
JUNIOR E BOYS  SERIE  333 m
RACE: 103    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 96.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 39.828
2 (4) 47.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 41.040
3 (1) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 43.935
4 (3) 39.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 54.605
RACE: 104    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 11.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 39.555
2 (3) 78.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 43.012
3 (1) 12.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 47.708
4 (4) 97.  SIERPIŃSKI Adam POL-STOCZ POL 50.022
- (2) 95.  PAKULSKI Miłosz POL-STOCZ POL PEN. no start
 
JUNIOR E BOYS  FINAŁ  333 m
RACE: 118    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 96.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 38.275
2 (1) 11.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 38.880
3 (3) 47.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 40.834
4 (4) 78.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 43.042
5 (5) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 43.427
6 (6) 12.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 48.097



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 11.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 1. 1. 2. 89 4
2. 96.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 2. 2. 1. 76 5
3. 47.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 3. 3. 3. 39 9
4. 78.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 5. 4. 4. 21 13
5. 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 4. 6. 5. 13 15
6. 95.  PAKULSKI Miłosz POL-STOCZ POL 6. 5. 10. 3 21
7. 12.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 9. 7. 6. 3 22
8. 39.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 7. 8. 8. 23
9. 97.  SIERPIŃSKI Adam POL-STOCZ POL 8. 9. 7. 24

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 11.  GIERCZAK Marek POL-AZSO POL 1. 1. 2. 89 4
2. (2.) 96.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 2. 2. 1. 76 5
3. (3.) 47.  FLIGIEL Daniel POL-GIZ POL 3. 3. 3. 39 9

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (4.) 78.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 5. 4. 4. 21 13
2. (5.) 10.  DĘBIŃSKI Bartosz POL-AZSO POL 4. 6. 5. 13 15
3. (6.) 95.  PAKULSKI Miłosz POL-STOCZ POL 6. 5. 10. 3 21
4. (7.) 12.  HYJEK Filip POL-AZSO POL 9. 7. 6. 3 22
5. (8.) 39.  OSTROWSKI Jakub POL-FAOPO POL 7. 8. 8. 23
6. (9.) 97.  SIERPIŃSKI Adam POL-STOCZ POL 8. 9. 7. 24