Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016
Heat Results
1. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS SERIE 500 m | |||||||
RACE: 1 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 61. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 1:01.546 | ||
2 | (3) | 66. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:08.083 | ||
3 | (5) | 4. | JAKUBOWSKA Nadia | POL-AZSO | 1:08.276 | ||
4 | (2) | 42. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:18.731 | ||
5 | (1) | 69. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 1:21.000 | ||
RACE: 2 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 6. | SZELER Oliwia | POL-AZSO | 58.412 | ||
2 | (2) | 60. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 1:02.311 | ||
3 | (4) | 55. | ALBAŃSKA Liliana | POL-MOSOPO | 1:05.488 | ||
4 | (1) | 59. | BOOS Amelia | POL-ORL | 1:05.761 | ||
5 | (5) | 68. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 1:21.118 | ||
RACE: 3 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 67. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 58.808 | ||
2 | (1) | 62. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 1:00.890 | ||
3 | (6) | 70. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 1:14.189 | ||
4 | (4) | 5. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | 1:18.931 | ||
5 | (3) | 104. | KULA Magdalena | POL-UKSGM | 1:19.163 | ||
- | (2) | 56. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | - | off track | |
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 500 m | |||||||
RACE: 12 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 6. | SZELER Oliwia | POL-AZSO | 56.799 | ||
2 | (4) | 61. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 56.987 | ||
3 | (2) | 67. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 57.209 | ||
4 | (3) | 62. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 59.367 | ||
5 | (5) | 60. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 1:03.508 | ||
6 | (6) | 66. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 1:08.960 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016
Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 6. | SZELER Oliwia | POL-AZSO | 34 | 1 | 0:56.799 | |||
2. | 2. | 61. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 21 | 2 | 0:56.987 | |||
3. | 3. | 67. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 13 | 3 | 0:57.209 | |||
4. | 4. | 62. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 8 | 4 | 0:59.367 | |||
5. | 5. | 60. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 5 | 5 | 1:02.311 | |||
6. | 6. | 66. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 3 | 6 | 1:08.083 | |||
SERIE | ||||||||||
7. | 3. | 55. | ALBAŃSKA Liliana | POL-MOSOPO | 7 | 1:05.488 | ||||
8. | 3. | 4. | JAKUBOWSKA Nadia | POL-AZSO | 8 | 1:08.276 | ||||
9. | 3. | 70. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 9 | 1:14.189 | ||||
10. | 4. | 59. | BOOS Amelia | POL-ORL | 10 | 1:05.761 | ||||
11. | 4. | 42. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 11 | 1:18.731 | ||||
12. | 4. | 5. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | 12 | 1:18.931 | ||||
13. | 5. | 104. | KULA Magdalena | POL-UKSGM | 13 | 1:19.163 | ||||
14. | 5. | 69. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 14 | 1:21.000 | ||||
15. | 5. | 68. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 15 | 1:21.118 | ||||
- | 56. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 17 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 6. | SZELER Oliwia | POL-AZSO | 34 | 1 | 0:56.799 | |||
2. (2.) | 2. | 61. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 21 | 2 | 0:56.987 | |||
3. (3.) | 3. | 67. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 13 | 3 | 0:57.209 | |||
4. (5.) | 5. | 60. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 5 | 5 | 1:02.311 | |||
SERIE | ||||||||||
5. (7.) | 3. | 55. | ALBAŃSKA Liliana | POL-MOSOPO | 7 | 1:05.488 | ||||
6. (9.) | 3. | 70. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 9 | 1:14.189 | ||||
7. (14.) | 5. | 69. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 14 | 1:21.000 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR WOMEN 500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (4.) | 4. | 62. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 8 | 4 | 0:59.367 | |||
2. (6.) | 6. | 66. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 3 | 6 | 1:08.083 | |||
SERIE | ||||||||||
3. (8.) | 3. | 4. | JAKUBOWSKA Nadia | POL-AZSO | 8 | 1:08.276 | ||||
4. (10.) | 4. | 59. | BOOS Amelia | POL-ORL | 10 | 1:05.761 | ||||
5. (11.) | 4. | 42. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 11 | 1:18.731 | ||||
6. (12.) | 4. | 5. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | 12 | 1:18.931 | ||||
7. (13.) | 5. | 104. | KULA Magdalena | POL-UKSGM | 13 | 1:19.163 | ||||
8. (15.) | 5. | 68. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 15 | 1:21.118 | ||||
- | - | 56. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 17 | ----- |