Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  500 m
RACE: 1    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 1:01.546  
2 (3) 66.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 1:08.083  
3 (5) 4.  JAKUBOWSKA Nadia POL-AZSO POL 1:08.276  
4 (2) 42.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 1:18.731  
5 (1) 69.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 1:21.000  
RACE: 2    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 58.412
2 (2) 60.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 1:02.311  
3 (4) 55.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 1:05.488  
4 (1) 59.  BOOS Amelia POL-ORL POL 1:05.761  
5 (5) 68.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 1:21.118  
RACE: 3    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 58.808
2 (1) 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 1:00.890  
3 (6) 70.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 1:14.189  
4 (4) 5.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 1:18.931  
5 (3) 104.  KULA Magdalena POL-UKSGM POL 1:19.163  
- (2) 56.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL PEN. off track
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 12    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 56.799
2 (4) 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 56.987
3 (2) 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 57.209
4 (3) 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 59.367
5 (5) 60.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 1:03.508  
6 (6) 66.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 1:08.960  
 
2. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  222 m
RACE: 16    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 60.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 27.741
2 (2) 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 27.846
3 (4) 42.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 30.214
4 (3) 68.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 33.228
RACE: 17    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 26.653
2 (3) 70.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 29.981
3 (4) 4.  JAKUBOWSKA Nadia POL-AZSO POL 31.732
- (1) 56.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL PEN. off track
RACE: 18    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 26.897
2 (3) 59.  BOOS Amelia POL-ORL POL 28.361
3 (4) 55.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 30.714
4 (1) 69.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 36.748
RACE: 19    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 27.538
2 (4) 66.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 31.141
3 (2) 5.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 32.617
4 (1) 104.  KULA Magdalena POL-UKSGM POL 34.119
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁ  222 m
RACE: 27    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 27.138
2 (2) 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 27.264
3 (3) 59.  BOOS Amelia POL-ORL POL 28.938
4 (4) 66.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 30.937
RACE: 28    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 26.344
2 (2) 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 27.479
3 (3) 60.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 28.323
4 (4) 70.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 29.500
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  222 m
RACE: 35    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 25.964
2 (1) 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 26.180
3 (3) 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 26.439
4 (4) 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 27.233
 
3. Distance 
JUNIOR E GIRLS  SERIE  333 m
RACE: 39    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 41.638
2 (2) 5.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 47.492
3 (1) 104.  KULA Magdalena POL-UKSGM POL 50.008
4 (3) 66.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 57.053
RACE: 40    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 38.593
2 (3) 60.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 41.197
3 (2) 42.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 45.158
4 (4) 69.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 47.470
RACE: 41    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 38.834
2 (1) 59.  BOOS Amelia POL-ORL POL 42.416
3 (3) 55.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 45.600
4 (4) 68.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 48.711
RACE: 42    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 39.627
2 (1) 4.  JAKUBOWSKA Nadia POL-AZSO POL 44.986
3 (4) 70.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 45.225
4 (2) 56.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 53.981
 
JUNIOR E GIRLS  PÓŁFINAŁ  333 m
RACE: 101    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 38.455
2 (1) 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 38.708
3 (3) 59.  BOOS Amelia POL-ORL POL 41.970
4 (4) 4.  JAKUBOWSKA Nadia POL-AZSO POL 44.999
RACE: 102    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 37.964
2 (3) 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 39.333
3 (2) 60.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 40.579
4 (4) 5.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 44.282
 
JUNIOR E GIRLS  FINAŁ  333 m
RACE: 117    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 38.002
2 (4) 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 38.947
3 (3) 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 38.995
4 (1) 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 54.072



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2. 1. 1. 89 4
2. 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1. 2. 4. 63 7
3. 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 3. 3. 3. 39 9
4. 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 4. 4. 2. 37 10
5. 60.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 5. 5. 5. 5 15
6. 66.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 6. 8. 16. 3 30
7. 59.  BOOS Amelia POL-ORL POL 10. 6. 6. 22
8. 70.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 9. 7. 10. 26
9. 4.  JAKUBOWSKA Nadia POL-AZSO POL 8. 11. 8. 27
10. 55.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 7. 10. 11. 28
11. 42.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 11. 9. 9. 29
12. 5.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 12. 12. 7. 31
13. 104.  KULA Magdalena POL-UKSGM POL 13. 14. 12. 39
14. 69.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 14. 15. 13. 42
15. 68.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 15. 13. 14. 42
16. 56.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 17. 17. 15. 49

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (1.) 61.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2. 1. 1. 89 4
2. (2.) 6.  SZELER Oliwia POL-AZSO POL 1. 2. 4. 63 7
3. (3.) 67.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 3. 3. 3. 39 9
4. (5.) 60.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 5. 5. 5. 5 15
5. (8.) 70.  OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL 9. 7. 10. 26
6. (10.) 55.  ALBAŃSKA Liliana POL-MOSOPO POL 7. 10. 11. 28
7. (14.) 69.  NOWAKOWSKA Amelia POL-ORZEL POL 14. 15. 13. 42

 


Splitted Overall Classification


JUNIOR LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. (4.) 62.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 4. 4. 2. 37 10
2. (6.) 66.  GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL 6. 8. 16. 3 30
3. (7.) 59.  BOOS Amelia POL-ORL POL 10. 6. 6. 22
4. (9.) 4.  JAKUBOWSKA Nadia POL-AZSO POL 8. 11. 8. 27
5. (11.) 42.  WAWER Michalina POL-GIZ POL 11. 9. 9. 29
6. (12.) 5.  RUCIŃSKA Anna POL-AZSO POL 12. 12. 7. 31
7. (13.) 104.  KULA Magdalena POL-UKSGM POL 13. 14. 12. 39
8. (15.) 68.  MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL 15. 13. 14. 42
9. (16.) 56.  GŁOWACKA Magdalena POL-MOSOPO POL 17. 17. 15. 49