Danubia 5 - PANONNIA OPEN - Budapest, HUN, 06.01. - 08.01.2017


Heat Results

 
1. Distance 
JUNIOR C GIRLS  HEATS  1500 m
RACE: 54    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 3:03.541  
2 (4) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 3:04.235  
3 (3) 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 3:04.356  
4 (7) 103.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL 3:07.826  
5 (1) 76.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN 3:11.066  
6 (5) 73.  KISS Emília HUN-PSN HUN 3:19.146  
- (6) 150.  EVGI Elif TUR TUR PEN. no start
RACE: 55    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (6) 136.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 2:54.108  
2 (1) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 2:54.661  
3 (4) 45.  ALBERT Viktória HUN-MTK HUN 2:55.675  
4 (3) 36.  NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN 2:56.065  
5 (2) 47.  DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN 3:07.988  
- (5) 19.  IVANDIĆ Maja CRO CRO PEN. penalty
RACE: 56    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 2:55.050  
2 (2) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 2:55.194  
3 (6) 172.  MAKOVETSKA Anna UKR-KIEV UKR 2:58.187  
4 (3) 137.  PAVLIKOVÁ Simona SVK SVK 3:00.202  
5 (4) 37.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 3:00.368  
6 (5) 152.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 3:03.043  
RACE: 57    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 3:07.182  
2 (6) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 3:07.877  
3 (2) 104.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 3:09.344  
4 (1) 72.  KATONA Lilla HUN-PSN HUN 3:09.585  
5 (5) 48.  TÓTH Zsófi HUN-MTK HUN 3:11.253  
6 (4) 151.  UZUN Kübra TUR TUR 3:15.588  
 
JUNIOR C GIRLS  SEMI-FINAL  1500 m
RACE: 68    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 3:03.307  
2 (2) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 3:03.634  
3 (1) 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 3:03.823  
4 (5) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 3:03.976  
5 (6) 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 3:04.485  
6 (3) 172.  MAKOVETSKA Anna UKR-KIEV UKR 3:10.100  
RACE: 69    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 3:14.073  
2 (1) 136.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 3:14.151  
3 (5) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 3:14.533  
4 (2) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 3:15.153  
5 (3) 45.  ALBERT Viktória HUN-MTK HUN 3:16.489  
6 (6) 104.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 3:18.900  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAL  1500 m
RACE: 86    HEAT: 1    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 48.  TÓTH Zsófi HUN-MTK HUN 3:15.244  
2 (4) 151.  UZUN Kübra TUR TUR 3:15.398  
3 (1) 152.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 3:16.801  
4 (2) 76.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN 3:17.979  
5 (5) 73.  KISS Emília HUN-PSN HUN 3:27.301  
RACE: 87    HEAT: 2    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 36.  NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN 2:46.410  
2 (6) 72.  KATONA Lilla HUN-PSN HUN 2:50.911  
3 (2) 137.  PAVLIKOVÁ Simona SVK SVK 2:54.864  
4 (3) 37.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 3:00.524  
5 (5) 47.  DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN 3:12.868  
- (4) 103.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL PEN. no finish
RACE: 88    HEAT: 3    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 2:50.814  
2 (1) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 2:50.866  
3 (2) 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 2:51.553  
4 (3) 172.  MAKOVETSKA Anna UKR-KIEV UKR 2:53.249  
5 (5) 45.  ALBERT Viktória HUN-MTK HUN 2:53.491  
6 (6) 104.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 3:00.067  
RACE: 89    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 3:14.533  
2 (2) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 3:14.651  
3 (4) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 3:14.725  
4 (3) 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 3:14.818  
5 (5) 136.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 3:14.965  
6 (6) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 3:15.071  
 
2. Distance 
JUNIOR C GIRLS  HEATS  500 m
RACE: 146    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 50.022
2 (1) 37.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 54.363
3 (2) 172.  MAKOVETSKA Anna UKR-KIEV UKR 1:05.398  
4 (3) 76.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN NO TIME finished
RACE: 147    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 48.868
2 (3) 104.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 51.598
3 (4) 72.  KATONA Lilla HUN-PSN HUN 51.706
4 (2) 19.  IVANDIĆ Maja CRO CRO 1:00.654  
RACE: 148    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 49.266
2 (1) 73.  KISS Emília HUN-PSN HUN 57.099
3 (3) 36.  NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN NO TIME advanced
- (2) 45.  ALBERT Viktória HUN-MTK HUN PEN. impeding
- (5) 150.  EVGI Elif TUR TUR PEN. no start
RACE: 149    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 49.003
2 (2) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 49.090
3 (1) 103.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL 49.239
4 (3) 151.  UZUN Kübra TUR TUR 52.896
RACE: 150    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 136.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 48.506
2 (2) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 48.687
3 (4) 152.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 55.123
4 (3) 47.  DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN 57.282
RACE: 151    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 48.869
2 (2) 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 49.758
3 (3) 137.  PAVLIKOVÁ Simona SVK SVK 52.676
4 (1) 48.  TÓTH Zsófi HUN-MTK HUN 52.797
 
JUNIOR C GIRLS  QUARTER-FINAL  500 m
RACE: 167    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 136.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 48.553
2 (4) 137.  PAVLIKOVÁ Simona SVK SVK 53.652
3 (3) 72.  KATONA Lilla HUN-PSN HUN 1:01.410  
4 (2) 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE NO TIME finished
RACE: 168    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 48.994
2 (1) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 49.317
3 (4) 36.  NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN 49.534
4 (3) 37.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 52.654
RACE: 169    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 48.400
2 (1) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 48.528
3 (3) 103.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL 49.916
4 (4) 104.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 50.414
RACE: 170    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 47.541
2 (1) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 49.379
3 (3) 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 49.653
4 (4) 152.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 54.430
5 (5) 73.  KISS Emília HUN-PSN HUN 1:07.484  
 
JUNIOR C GIRLS  SEMI-FINAL  500 m
RACE: 179    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 48.091
2 (2) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 48.255
3 (1) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 48.267
4 (4) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 48.536
RACE: 180    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 47.481
2 (2) 136.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 48.127
3 (3) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 48.396
4 (4) 137.  PAVLIKOVÁ Simona SVK SVK 54.091
 
JUNIOR C GIRLS  FINAL  500 m
RACE: 200    HEAT: 1    GROUP: F    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 19.  IVANDIĆ Maja CRO CRO 53.074
2 (2) 76.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN 53.691
RACE: 201    HEAT: 2    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 172.  MAKOVETSKA Anna UKR-KIEV UKR 52.969
2 (1) 48.  TÓTH Zsófi HUN-MTK HUN 53.055
3 (2) 151.  UZUN Kübra TUR TUR 53.598
4 (3) 47.  DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN 59.571
RACE: 202    HEAT: 3    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 50.315
2 (1) 104.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 51.450
3 (2) 37.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 53.227
4 (3) 152.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 53.681
5 (4) 73.  KISS Emília HUN-PSN HUN 58.136
RACE: 203    HEAT: 4    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 50.276
2 (1) 36.  NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN 50.548
3 (3) 103.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL 50.682
4 (4) 72.  KATONA Lilla HUN-PSN HUN 51.986
RACE: 204    HEAT: 5    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 48.726
2 (2) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 49.032
3 (3) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 50.263
4 (4) 137.  PAVLIKOVÁ Simona SVK SVK 54.442
RACE: 205    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 47.640
2 (2) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 47.888
3 (3) 136.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 47.997
4 (4) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 49.918
 
3. Distance 
JUNIOR C GIRLS  HEATS  1000 m
RACE: 230    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 1:50.190  
2 (2) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 1:50.334  
3 (1) 37.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 1:53.130  
4 (3) 73.  KISS Emília HUN-PSN HUN 2:00.363  
RACE: 231    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 1:44.554  
2 (1) 45.  ALBERT Viktória HUN-MTK HUN 1:44.799  
3 (4) 151.  UZUN Kübra TUR TUR 1:54.681  
4 (2) 136.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 2:00.468  
RACE: 232    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 1:51.108  
2 (3) 137.  PAVLIKOVÁ Simona SVK SVK 1:53.056  
3 (2) 103.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL 1:53.183  
4 (4) 76.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN 1:54.599  
RACE: 233    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 1:50.105  
2 (1) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 1:50.186  
3 (4) 152.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 1:57.522  
4 (2) 47.  DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN 2:01.859  
RACE: 234    HEAT: 5    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (5) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 1:43.136  
2 (1) 104.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:45.031  
3 (4) 72.  KATONA Lilla HUN-PSN HUN 1:45.207  
4 (3) 19.  IVANDIĆ Maja CRO CRO 1:45.296  
- (2) 150.  EVGI Elif TUR TUR PEN. no start
RACE: 235    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 1:58.180  
2 (4) 36.  NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN 2:00.628  
3 (3) 48.  TÓTH Zsófi HUN-MTK HUN 2:03.238  
- (2) 172.  MAKOVETSKA Anna UKR-KIEV UKR PEN. impeding
 
JUNIOR C GIRLS  QUARTER-FINAL  1000 m
RACE: 251    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 1:53.492  
2 (4) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 1:53.617  
3 (2) 72.  KATONA Lilla HUN-PSN HUN 1:56.843  
4 (1) 45.  ALBERT Viktória HUN-MTK HUN 1:56.976  
RACE: 252    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 1:58.928  
2 (2) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 1:59.080  
3 (3) 103.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL 2:00.398  
4 (4) 36.  NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN NO TIME finished
RACE: 253    HEAT: 3    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 2:13.507  
2 (1) 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 2:13.922  
3 (2) 104.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 2:14.581  
4 (3) 37.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 2:17.668  
RACE: 254    HEAT: 4    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 1:59.223  
2 (2) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 1:59.686  
3 (3) 137.  PAVLIKOVÁ Simona SVK SVK 2:02.169  
4 (4) 151.  UZUN Kübra TUR TUR 2:06.437  
 
JUNIOR C GIRLS  SEMI-FINAL  1000 m
RACE: 269    HEAT: 1    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 2:00.490  
2 (2) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 2:00.583  
3 (4) 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 2:01.293  
4 (1) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 2:01.773  
RACE: 270    HEAT: 2    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (3) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 1:48.389  
2 (2) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 1:48.844  
3 (1) 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 1:48.924  
4 (4) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 1:49.878  
 
JUNIOR C GIRLS  FINAL  1000 m
RACE: 301    HEAT: 1    GROUP: F    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 136.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 1:40.821  
2 (3) 47.  DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN 1:55.879  
3 (1) 73.  KISS Emília HUN-PSN HUN 1:57.888  
RACE: 302    HEAT: 2    GROUP: E    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 19.  IVANDIĆ Maja CRO CRO 2:00.737  
2 (4) 48.  TÓTH Zsófi HUN-MTK HUN 2:02.369  
3 (2) 76.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN 2:03.367  
4 (3) 152.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 2:04.741  
RACE: 303    HEAT: 3    GROUP: D    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 45.  ALBERT Viktória HUN-MTK HUN 1:51.044  
2 (4) 36.  NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN 1:51.192  
3 (3) 37.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 1:55.452  
4 (2) 151.  UZUN Kübra TUR TUR 1:56.052  
RACE: 304    HEAT: 4    GROUP: C    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (4) 104.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 1:50.482  
2 (2) 103.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL 1:50.658  
3 (3) 137.  PAVLIKOVÁ Simona SVK SVK 1:53.837  
4 (1) 72.  KATONA Lilla HUN-PSN HUN NO TIME finished
RACE: 305    HEAT: 5    GROUP: B    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 1:53.891  
2 (4) 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 1:53.993  
3 (3) 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 1:54.167  
4 (2) 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 1:54.205  
RACE: 306    HEAT: 6    GROUP: A    Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 1:49.674  
2 (4) 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 1:50.917  
3 (2) 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 1:52.275  
4 (3) 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK NO TIME finished



Danubia 5 - PANONNIA OPEN - Budapest, HUN, 06.01. - 08.01.2017


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 138.  RUSNAKOVA Petra SVK SVK 1. 1. 1. 102 3
2. 49.  VARGA Regina Eszter HUN-MTK HUN 2. 5. 2. 42 9
3. 139.  ŽELINSKÁ Ema SVK SVK 3. 2. 4. 42 9
4. 108.  TKACZUK Wiktoria POL POL 7. 4. 3. 21 14
5. 136.  FILIPOVA Lucia SVK SVK 5. 3. 21. 18 29
6. 25.  SIMANDLOVÁ Dominika CZE CZE 4. 13. 5. 8 22
7. 109.  ŻAK Wiktoria POL POL 6. 6. 6. 3 18
8. 46.  DOBRÁN Fanni HUN-MTK HUN 8. 7. 8. 23
9. 38.  SOMOGYI Barbara HUN-JSE HUN 9. 9. 7. 25
10. 137.  PAVLIKOVÁ Simona SVK SVK 15. 8. 11. 34
11. 104.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 12. 14. 9. 35
12. 36.  NAGY Anna Kerubina HUN-JSE HUN 13. 10. 14. 37
13. 72.  KATONA Lilla HUN-PSN HUN 14. 12. 12. 38
14. 103.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL 18. 11. 10. 39
15. 37.  NAGY Netti HUN-JSE HUN 16. 15. 15. 46
16. 45.  ALBERT Viktória HUN-MTK HUN 11. 26. 13. 50
17. 172.  MAKOVETSKA Anna UKR-KIEV UKR 10. 18. 26. 54
18. 151.  UZUN Kübra TUR TUR 20. 20. 16. 56
19. 48.  TÓTH Zsófi HUN-MTK HUN 19. 19. 18. 56
20. 152.  UZUNER NAZLICAN DENİZ TUR TUR 21. 16. 20. 57
21. 47.  DOBROVITS Ilona Ilka HUN-MTK HUN 17. 21. 22. 60
22. 73.  KISS Emília HUN-PSN HUN 23. 17. 23. 63
23. 76.  PÜSPÖK Fanni HUN-SZKE HUN 22. 23. 19. 64
24. 19.  IVANDIĆ Maja CRO CRO 26. 22. 17. 65
150.  EVGI Elif TUR TUR