Ogólnopolskie Zawody Rankingowe FINAŁ, Białystok, POL, 31.03. - 01.04.2023
LIVE MODE: LIVE RESULT/SEEDING - refreshing automatically in 180
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 777 m | |||||||
RACE: 147 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 155. | KOVALENKO Kirill | UKR-KHV | 1:20.839 | ||
2 | (5) | 110. | MOSKWA Nataniel | POL-UKSJB | 1:20.964 | ||
3 | (3) | 139. | SIODMOK Norbert | POL-UKSSB | 1:21.234 | ||
4 | (1) | 83. | PRĄTNICKI Szymon | POL-STOCZ | 1:39.156 | ||
- | (2) | 141. | SZTABIŃSKI Gniewosz | POL-UKSSB | - | impeding | |
RACE: 148 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 84. | WYSOKIŃSKI Paweł | POL-STOCZ | 1:24.765 | ||
2 | (3) | 68. | WROŃSKI Marcel | POL-ORL | 1:25.086 | ||
3 | (2) | 138. | KILIAN Jakub | POL-UKSSB | 1:25.306 | ||
4 | (5) | 106. | BARAN Maciej | POL-UKSJB | 1:30.625 | ||
5 | (4) | 115. | ZALEWSKI Wiktor | POL-UKSJB | 1:30.693 | ||
RACE: 149 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 109. | MONACH Antoni | POL-UKSJB | 1:23.856 | ||
2 | (1) | 136. | CIURA Jakub | POL-UKSSB | 1:36.187 | ||
3 | (3) | 143. | TYNECKI Kacper | POL-UKSSB | 1:44.712 | ||
RACE: 150 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 82. | MROZIŃSKI Nikodem | POL-STOCZ | 1:41.531 | ||
2 | (2) | 41. | SOŁOWICZ Maciej | POL-JUV | 1:41.702 | ||
WOMEN PÓŁFINAŁY 1000 m | |||||||
RACE: 151 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 40. | MAJEWSKA Ada | POL-JUV | 1:43.392 | ||
2 | (2) | 79. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 1:43.866 | ||
3 | (4) | 81. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 1:45.740 | ||
4 | (3) | 8. | LISEK Aleksandra | POL-AZSO | 1:49.292 | ||
5 | (5) | 38. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 1:56.917 | ||
RACE: 152 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 26. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 1:47.601 | ||
2 | (4) | 39. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 1:47.665 | ||
3 | (2) | 71. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:47.764 | ||
4 | (5) | 23. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 1:48.682 | ||
5 | (3) | 6. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 2:06.373 | ||
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 153 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 44. | PALENCEUSZ Dominik | POL-JUV | 1:32.488 | ||
2 | (3) | 42. | KUROWSKI Oskar | POL-JUV | 1:33.874 | ||
3 | (5) | 14. | VREULS Noel | POL-AZSO | 1:35.089 | ||
4 | (6) | 161. | DOŁKOWSKI Mateusz | POL-STOCZ | 1:35.334 | ||
5 | (7) | 158. | HAHATYK Oleksandr | UKR-KHV | 1:36.134 | ||
6 | (1) | 43. | MĄDRY Krzysztof | POL-JUV | 1:50.783 | ||
- | (4) | 85. | DOŁKOWSKI Jakub | POL-STOCZ | - | impeding | |
RACE: 154 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (6) | 29. | SAKOWICZ Aleksander | POL-GIZ | 1:36.036 | ||
2 | (2) | 160. | ZIKUNOV Nikita | UKR-KHV | 1:36.161 | ||
3 | (4) | 12. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 1:44.470 | ||
4 | (1) | 9. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 1:51.001 | ||
5 | (5) | 13. | GIERCZAK Marek | POL-AZSO | 1:56.248 | ||
- | (3) | 45. | WOJNOWSKI Marcin | POL-JUV | - | no start | |
WOMEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 155 HEAT: 1 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 26. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 2:02.550 | ||
2 | (5) | 39. | FALKOWSKA Anna | POL-JUV | 2:02.630 | ||
3 | (1) | 40. | MAJEWSKA Ada | POL-JUV | 2:02.774 | ||
4 | (2) | 79. | BIELICKA Natalia | POL-STOCZ | 2:03.387 | ||
5 | (3) | 81. | KOTOWSKA Marta | POL-STOCZ | 2:04.399 | ||
RACE: 156 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 38. | BOBIER Oliwia | POL-JUV | 1:55.985 | ||
2 | (2) | 23. | BILLER Weronika | POL-GIZ | 1:56.126 | ||
3 | (1) | 71. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 1:57.386 | ||
4 | (3) | 8. | LISEK Aleksandra | POL-AZSO | 1:58.085 | ||
5 | (5) | 6. | ALBAŃSKA Liliana | POL-AZSO | 2:08.980 | ||
RACE: 157 HEAT: 3 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 72. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 2:01.623 | ||
2 | (4) | 1. | HLUŠKOVÁ Sára | CZE | 2:03.237 | ||
3 | (3) | 16. | UTNICKA Julia | POL-BLYSKT | 2:03.366 | ||
4 | (2) | 53. | BODNAR Maja | POL-MOSIR | 2:04.027 | ||
5 | (1) | 150. | GĄTARSKA Aleksandra | POL-WMKS | 2:09.547 | ||
RACE: 158 HEAT: 4 GROUP: D Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 7. | DRELICH Iwona | POL-AZSO | 1:59.367 | ||
2 | (3) | 17. | ZALEWSKA Agata | POL-BLYSKT | 2:01.342 | ||
3 | (1) | 80. | KOSTECKA Wiktoria | POL-STOCZ | 2:01.443 | ||
4 | (5) | 25. | SULEWSKA Milena | POL-GIZ | 2:13.085 | ||
5 | (4) | 151. | KUCK Magdalena | POL-WMKS | 2:15.222 | ||
6 | (6) | 24. | KOZIARUK Anastasiia | POL-GIZ | 2:17.177 |