Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (i)-Live Stream, 08.02. - 09.02.2020


Live Results - Program


Time Race No. Category Distance Qualification Round Qualifiers Status
1 dzień 8 luty 2020
09:10 Rozjazdy Juniorek Młodszych
09:20 Rozjazdy Juniorów Młodszych
09:30 Rozjazdy Juniorek
09:40 Rozjazdy Juniorów
10:00 Ceremonia otwarcia
10:20 Czyszczenie lodu
10:40 1 - 3 Juniorki Młodsze 1000 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
4 - 6 Juniorzy Młodsi 1000 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
7 - 8 Juniorki 1000 m 2 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
9 - 10 Juniorzy 1000 m 2 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
11 - 13 Juniorki Młodsze 1000 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
14 - 16 Juniorzy Młodsi 1000 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
17 - 18 Juniorki 1000 m 2 x FINAŁ Group: A-B, 6 per heat Results available
19 - 20 Juniorzy 1000 m 2 x FINAŁ Group: A-B, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
21 - 24 Juniorki Młodsze 500 m 4 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
25 - 28 Juniorzy Młodsi 500 m 4 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
29 - 31 Juniorki 500 m 3 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
Czyszczenie lodu
32 - 35 Juniorki Młodsze 500 m 4 x PÓŁFINAŁY Group: A-B, 4 per heat Results available
36 - 39 Juniorzy Młodsi 500 m 4 x PÓŁFINAŁY Group: A-B, 4 per heat Results available
40 - 42 Juniorki 500 m 3 x PÓŁFINAŁY Group: A-B, 4 per heat Results available
43 - 44 Juniorzy 500 m 2 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
45 - 48 Juniorki Młodsze 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 4 per heat Results available
49 - 52 Juniorzy Młodsi 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 4 per heat Results available
Czyszczenie lodu (Krótkie)
53 - 55 Juniorki 500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 4 per heat Results available
56 - 57 Juniorzy 500 m 2 x FINAŁ Group: A-B, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
58 Sztafeta Juniorek Młodszych 2000 m 1 x FINAŁ Results available
59 Sztafeta Juniorów Młodszych 2000 m 1 x FINAŁ Results available
60 Sztafeta Juniorek 2000 m 1 x FINAŁ Results available
61 Sztafety Juniorów 2000 m 1 x FINAŁ Results available
17:20 Koniec pierwszego dnia
----
2 dzień 9 luty 2020
09:00 Rozjazdy Juniorek Młodszych
09:10 Rozjazdy Juniorów Młodszych
09:20 Rozjazdy Juniorek
09:30 Rozjazdy Juniorów
09:40 Czyszczenie lodu
10:00 62 - 64 Juniorki Młodsze 777 m 3 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
65 - 68 Juniorzy Młodsi 777 m 4 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
69 - 71 Juniorki 777 m 3 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
Czyszczenie lodu
72 - 74 Juniorki Młodsze 777 m 3 x PÓŁFINAŁY Group: A-B, 5 per heat Results available
75 - 78 Juniorzy Młodsi 777 m 4 x PÓŁFINAŁY Group: A-B, 5 per heat Results available
79 - 81 Juniorki 777 m 3 x PÓŁFINAŁY Group: A-B, 4 per heat Results available
82 - 83 Juniorzy 777 m 2 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
84 - 86 Juniorki Młodsze 777 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 5 per heat Results available
87 - 90 Juniorzy Młodsi 777 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
91 - 93 Juniorki 777 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 4 per heat Results available
94 - 95 Juniorzy 777 m 2 x FINAŁ Group: A-B, 5 per heat Results available
Czyszczenie lodu
96 - 98 Juniorki Młodsze 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
99 - 101 Juniorzy Młodsi 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
102 - 103 Juniorki 1500 m 2 x FINAŁ Group: A-B, 6 per heat Results available
104 - 105 Juniorzy 1500 m 2 x FINAŁ Group: A-B, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
106 Sztafeta MIX Juniorów mł K+M 2000 m 1 x FINAŁ Results available
107 Sztafeta MIX Juniorów K+M 2000 m 1 x FINAŁ Results available
Ceremonia dekoracji
16:10 Zakończenie zawodów