STEZ CUP - Olympic Hopes, Spisska Nova Ves, SVK, 31.08. - 01.09.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
MARINKA-TÓTH Anna HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(2) 2.
DUDÁŠOVÁ Michaela SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(3) 3.
VASTUŠKOVÁ Lenka SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(4) 1.
BALÁZS Levente HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(5) 2.
GYÖRGY Nimród HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(6) 3.
MZIGOD Peter SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(7) 1.
SZABÓ Jázmin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(8) 2.
VÁRADI Vivien HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(9) 3.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-PRK SVK PRESOV
(10) 4.
LUTERÁNOVÁ Nina SVK-PRK SVK PRESOV
(11) 5.
ONDREJČÁKOVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(12) 6.
ŠEVČOVIČOVÁ Nina SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(13) 1.
BALÁZS Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(14) 2.
GYÖRGY Benedek HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(15) 3.
TÓTH Tamás Olivér HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(16) 4.
HARKABUS Juraj SVK-PRK SVK PRESOV
(17) 5.
HARKABUS Marek SVK-PRK SVK PRESOV
(18) 6.
GUBAČ Adam SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(19) 1.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(20) 2.
GINTERE Madara LAT-JLSS LAT JELGAVA
(21) 3.
BARICOVÁ Ema SVK-SKMA SVK PRESOV
(22) 4.
DANKOVÁ Lívia SVK-SKMA SVK PRESOV
(23) 5.
IZAROVÁ Michaela SVK-SKMA SVK PRESOV
(24) 6.
POPOVIČOVÁ Lea SVK-SKMA SVK PRESOV
(25) 7.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(26) 1.
MÜLLER Dávid HUN-DVTK HUN MISKOLC
(27) 2.
SZABÓ Barnabás HUN-DVTK HUN MISKOLC
(28) 3.
KISS Kende HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(29) 4.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(30) 5.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(31) 6.
LAIZANS Linards Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(32) 7.
RUDZITIS Emils Reinis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(33) 8.
MARCIN Damian SVK-PRK SVK PRESOV
(34) 9.
ONUFER Oliver SVK-SKMA SVK PRESOV
(35) 10.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(36) 11.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(37) 1.
HROMASOVÁ Magdalena CZE-BZKP CZE PRAHA
(38) 2.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(39) 3.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(40) 4.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(41) 5.
MANYCHOVÁ Karin CZE-NACH CZE NÁCHOD
(42) 6.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(43) 7.
GÁKOVÁ Barbora CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(44) 8.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(45) 9.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(46) 10.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(47) 11.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(48) 12.
BAKAJA Valerija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(49) 13.
JANKOVSKA Laura LAT-JLSS LAT JELGAVA
(50) 14.
MILUNA Daniela LAT-JLSS LAT JELGAVA
(51) 15.
KUBIKOVA Ivana SVK-PRK SVK PRESOV
(52) 16.
LESKOVA Radovana SVK-SKMA SVK PRESOV
(53) 17.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
(54) 18.
ADAMENKO Kseniya UKR-KYIV UKR KYIV
(55) 19.
SYDORKO Yelyzaveta UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(56) 1.
HOŘÁK Jan CZE-BZKP CZE PRAHA
(57) 2.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(58) 3.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(59) 4.
FEDOR András HUN-DVTK HUN MISKOLC
(60) 5.
SZŰCS Márton HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(61) 6.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(62) 7.
BERZINS Ralfs LAT-JLSS LAT JELGAVA
(63) 8.
PASTORS Karlis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(64) 9.
STERNMANIS Maris Janis LAT-JLSS LAT JELGAVA
(65) 10.
MOLDANSCHI Rares ROU ROU ROMANIA
(66) 11.
NITU  EDUARD ROU ROU ROMANIA
(67) 12.
BARTKO Patrik SVK-SKMA SVK PRESOV
(68) 13.
ONUFER Dávid SVK-SKMA SVK PRESOV
(69) 14.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(70) 15.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(71) 16.
KHOKHELKO Tymofii UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(72) 1.
SNIKERE Patricija LAT-JLSS LAT JELGAVA
(73) 2.
FUZESY  ILKA ROU ROU ROMANIA
(74) 3.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
(75) 4.
FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(76) 1.
ZSIGÓ Bence HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(77) 2.
ZSIGÓ Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(78) 3.
FIERAR Adrian ROU ROU ROMANIA
(79) 4.
SAFKO Jakub SVK-SKMA SVK PRESOV
(80) 5.
VARGOSKO Jan SVK-SKMA SVK PRESOV
(81) 6.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(82) 1.
BODNÁR Emma HUN-DVTK HUN MISKOLC
(83) 2.
RUSNAKOVA Petra SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(84) 3.
MAKOVETSKA Anna UKR-KYIV UKR KYIV
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(85) 1.
MILITARU RAZVAN ROU ROU ROMANIA
(86) 2.
HRIC František SVK-SKMA SVK PRESOV
(87) 3.
IOFIN Denys UKR-KYIV UKR KYIV
(88) 4.
KHOCHYN Mykyta UKR-KYIV UKR KYIV
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(89) 1.
MYKHALCHUK Diana CZE-BZKP CZE PRAHA
(90) 2.
VANKOVA Petra CZE-BZKP CZE PRAHA
(91) 3.
MALIKOVA Jana CZE-NACH CZE NÁCHOD
(92) 4.
UZAKOVA Mariya UKR-KYIV UKR KYIV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(93) 1.
HANDEI Volodymyr UKR-KYIV UKR KYIV
(94) 2.
PILNYK Vasyl UKR-KYIV UKR KYIV