Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Krynica-Zdrój, POL, 09.02. - 10.02.2019


Live Results - Program


Time Race No. Category Distance Qualification Round Qualifiers Status
1. DZIEŃ 9 lutego 2019
09:00 Rozjazdy Juniorek Młodszych i Juniorek
09:20 Rozjazdy Juniorów Młodszych i Juniorów
09:40 Czyszczenie lodu
10:00 Ceremonia otwarcia
Czyszczenie lodu
10:30 1 - 3 Juniorki Młodsze 1000 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
4 - 6 Juniorzy Młodsi 1000 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
7 - 8 Juniorki 1000 m 2 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
9 - 11 Juniorzy 1000 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
12 - 14 Juniorki Młodsze 1000 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
15 - 17 Juniorzy Młodsi 1000 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
18 - 19 Juniorki 1000 m 2 x FINAŁ Group: A-B, 6 per heat Results available
20 - 22 Juniorzy 1000 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
23 - 26 Juniorki Młodsze 500 m 4 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
27 - 30 Juniorzy Młodsi 500 m 4 x SERIE Group: A, 5 per heat Results available
31 - 33 Juniorki 500 m 3 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
34 - 36 Juniorzy 500 m 3 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
Czyszczenie lodu
37 - 40 Juniorki Młodsze 500 m 4 x PÓŁFINAŁ Group: A-B, 5 per heat Results available
41 - 44 Juniorzy Młodsi 500 m 4 x PÓŁFINAŁ Group: A-B, 5 per heat Results available
45 - 47 Juniorki 500 m 3 x PÓŁFINAŁ Group: A-B, 4 per heat Results available
48 - 51 Juniorzy 500 m 4 x PÓŁFINAŁ Group: A-B, 4 per heat Results available
Czyszczenie lodu
52 - 55 Juniorki Młodsze 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
56 - 59 Juniorzy Młodsi 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 5 per heat Results available
60 - 62 Juniorki 500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 4 per heat Results available
63 - 66 Juniorzy 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 4 per heat Results available
Czyszczenie lodu
67 Sztafeta Juniorek Młodszych 2000 m 1 x FINAŁ Results available
68 Sztafeta Juniorów Młodszych 2000 m 1 x FINAŁ Results available
69 Sztafeta Juniorek 2000 m 1 x FINAŁ Results available
70 Sztafety Juniorów 2000 m 1 x FINAŁ Results available
17:00 Koniec pierwszego dnia
----
2. DZIEŃ 10 lutego 2019
09:00 Rozjazdy Juniorek Młodszych i Juniorek
09:20 Rozjazdy Juniorów Młodszych i Juniorów
09:40 Czyszczenie lodu
71 - 73 Juniorki Młodsze 777 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
74 - 76 Juniorzy Młodsi 777 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
10:00 77 - 79 Juniorki 777 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
80 - 82 Juniorzy 777 m 3 x SERIE Group: A, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
83 - 85 Juniorki Młodsze 777 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
86 - 88 Juniorzy Młodsi 777 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
89 - 91 Juniorki 777 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
92 - 94 Juniorzy 777 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
95 - 98 Juniorki Młodsze 1500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 6 per heat Results available
99 - 102 Juniorzy Młodsi 1500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 6 per heat Results available
103 - 105 Juniorki 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
106 - 108 Juniorzy 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
Czyszczenie lodu
109 - 110 Sztafeta MIX Juniorów K+M 2000 m 2 x FINAŁ Results available
111 - 112 Sztafeta MIX Juniorów mł K+M 2000 m 2 x FINAŁ Results available
15:00 Ceremonia Dekoracji
Zakończenie zawodów