Baltic Cup 2 - EVO Cup, Gusev, RUS rev., 18.01. - 20.01.2019


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
SELEZNOVA Sofija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(2) 2.
SEREDJUKA Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(3) 3.
ABRAMOVA Olga RUS-KAL RUS KALININGRAD
(4) 4.
KOROSTOIANOVA Sofia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(5) 5.
RUDIK Daria RUS-KAL RUS KALININGRAD
(6) 6.
SHPILEVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(7) 7.
MAHMUDOV Alisher RUS-KLIN RUS KLIN
(8) 8.
SPIRIDONOVA Alisa RUS-KLIN RUS KLIN
(9) 9.
ERSHOVA Viktoria RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(10) 10.
SOVSIMOVA Evelina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(11) 11.
ZIMINA Vasilisa RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(12) 1.
ZHURAUSKI Maksim BLR BLR BELARUS
(13) 2.
ACHMETOV Amir RUS-KAL RUS KALININGRAD
(14) 3.
KALININ Dmitrii RUS-KAL RUS KALININGRAD
(15) 4.
KAYBARA Nikita RUS-KAL RUS KALININGRAD
(16) 5.
LISIN Aleksandr RUS-KAL RUS KALININGRAD
(17) 6.
SHCHELKUNOV Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(18) 7.
TERESHCHENKO Yaroslav RUS-KAL RUS KALININGRAD
(19) 8.
ZHUKOV Arsenii RUS-KAL RUS KALININGRAD
(20) 9.
GRIGOREV Egor RUS-KLIN RUS KLIN
(21) 10.
NEDOSENKO Gleb RUS-KLIN RUS KLIN
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(22) 1.
KANAPLIANIK Evialina BLR BLR BELARUS
(23) 2.
SPORYSH Sofiya BLR BLR BELARUS
(24) 3.
STSIAPANAVA Darya BLR BLR BELARUS
(25) 4.
TSYHALAVA Daryna BLR BLR BELARUS
(26) 5.
SALMINA Kamilla LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(27) 6.
LEVICKYTE Valentina LTU LTU LITHUANIA
(28) 7.
GEREBIEVA Taya RUS-KAL RUS KALININGRAD
(29) 8.
ILJASHOVA Evgenia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(30) 9.
MESHKOV Pavel RUS-KAL RUS KALININGRAD
(31) 10.
PETRICHENKO Sofia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(32) 11.
PIJANOVA Varia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(33) 12.
ZEREBIOVA Taja RUS-KAL RUS KALININGRAD
(34) 13.
CHUBAREVA Anastasiya RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(35) 14.
DAVYDOVA Kseniya RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(36) 15.
KHUDYAKOVA Sofia RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(37) 16.
SOVSIMOVA Alina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(38) 17.
ZVONKOVA Polina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(39) 18.
SAPOGOVA Sofiya RUS-TVER RUS TVER
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(40) 1.
KAMAROVSKI Nazar BLR BLR BELARUS
(41) 2.
MININ Radomir BLR BLR BELARUS
(42) 3.
SAFRANSKIS Timurs LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(43) 4.
SOLEICUKS Maksims LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(44) 5.
OGULEVICIUS Adomas LTU LTU LITHUANIA
(45) 6.
BELIKOV Ivan RUS-KAL RUS KALININGRAD
(46) 7.
GLAVAN Andrey RUS-KAL RUS KALININGRAD
(47) 8.
KONDRATIEV Nikita RUS-KAL RUS KALININGRAD
(48) 9.
MINENOK Alexey RUS-KAL RUS KALININGRAD
(49) 10.
POLUSHKIN Danila RUS-KAL RUS KALININGRAD
(50) 11.
SENNIKOV Vladimir RUS-KAL RUS KALININGRAD
(51) 12.
SMIRNOV Viacheslav RUS-KAL RUS KALININGRAD
(52) 13.
TARASOV Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
(53) 14.
TERESHCHENKO Viacheslav RUS-KAL RUS KALININGRAD
(54) 15.
VITNOV  Vladislav RUS-KAL RUS KALININGRAD
(55) 16.
ALESHNIKOV Pavel RUS-KLIN RUS KLIN
(56) 17.
BARYSHNIKOV Mihail RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(57) 18.
GRIGORIEV  Evgeny RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(58) 19.
ORLOV Igor RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(59) 20.
SHULYAK Sergey RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(60) 21.
SHUMAKOV Mihail RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(61) 22.
SILINSKY Egor RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(62) 23.
SINITSIN Artem RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(63) 24.
YANISHEVSKY Daniil RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(64) 1.
AUCHYNNIKAVA Katsiaryna BLR BLR BELARUS
(65) 2.
HALUBKOVA Aliaksandra BLR BLR BELARUS
(66) 3.
IGOSINA Veronika LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(67) 4.
JAREMINA Noela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(68) 5.
KICIGINA Elina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(69) 6.
PETROVICA Laura LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(70) 7.
ASTRAUSKAITE Gabija LTU LTU LITHUANIA
(71) 8.
MILAKNYTE Indre LTU LTU LITHUANIA
(72) 9.
SOKOLOVSKYTE Kotryna LTU LTU LITHUANIA
(73) 10.
BOBIER Oliwia POL-JUV POL BIALYSTOK
(74) 11.
GOSK Olga POL-JUV POL BIALYSTOK
(75) 12.
ORZEPOWSKA Hanna POL-JUV POL BIALYSTOK
(76) 13.
SUHAK Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(77) 14.
GORBUNOVA Sabina RUS-KAL RUS KALININGRAD
(78) 15.
KUZNECOVA Kristina RUS-KAL RUS KALININGRAD
(79) 16.
LISINA Daria RUS-KAL RUS KALININGRAD
(80) 17.
BATURINETC Elizaveta RUS-KLIN RUS KLIN
(81) 18.
PASTUSHONOK  Sofia RUS-KLIN RUS KLIN
(82) 19.
PUSTOVALOVA Julia RUS-KLIN RUS KLIN
(83) 20.
EVTYUCHOVA Viktoriya RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(84) 21.
KONIASHOVA Milana RUS-RUSSMO RUS SMOLENSK
(85) 22.
KOZLOVA Polina RUS-TVER RUS TVER
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(86) 1.
ANTSIPAU Vitali BLR BLR BELARUS
(87) 2.
KISLITSYN Ivan BLR BLR BELARUS
(88) 3.
SHMYHALEU Uladzislau BLR BLR BELARUS
(89) 4.
YASHKOV Ivan BLR BLR BELARUS
(90) 5.
KANBERGS Valters LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(91) 6.
KITOKS Tomass LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(92) 7.
CECH Ernestas LTU LTU LITHUANIA
(93) 8.
BIELAWIEC Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(94) 9.
GRODZKI Wojciech POL-JUV POL BIALYSTOK
(95) 10.
HAMANOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(96) 11.
KARWOWSKI Kornel POL-JUV POL BIALYSTOK
(97) 12.
KRAWCZYKOWICZ Bartosz POL-JUV POL BIALYSTOK
(98) 13.
KUROWSKI Oskar POL-JUV POL BIALYSTOK
(99) 14.
RADZIEJOWSKI Andrzej POL-JUV POL BIALYSTOK
(100) 15.
CHERNIAVSKIY Lev RUS-KAL RUS KALININGRAD
(101) 16.
GORBUNCHIKOV Maksim RUS-KAL RUS KALININGRAD
(102) 17.
KASIANOVSKI Georgii RUS-KAL RUS KALININGRAD
(103) 18.
KIRILLOV Egor RUS-KAL RUS KALININGRAD
(104) 19.
KIRILOV  Egor RUS-KAL RUS KALININGRAD
(105) 20.
LUSHKIN Vitaliy RUS-KAL RUS KALININGRAD
(106) 21.
MASHNIN Egor RUS-KAL RUS KALININGRAD
(107) 22.
PILIPENKO Ignat RUS-KAL RUS KALININGRAD
(108) 23.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(109) 24.
ZHIVAGO Ivan RUS-KAL RUS KALININGRAD
(110) 25.
KISELEV  Fedor RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(111) 26.
KUDRYAVTCEV Gleb RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(112) 27.
NIKOLAEV Aleksander RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(113) 28.
SAMARIN Daniil RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(114) 29.
DERGUNOV Denis RUS-TVER RUS TVER
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(115) 1.
ANIKEVICA Daniela LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(116) 2.
BORODOVSKA Marija LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(117) 3.
GALINA Luiza Marta LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(118) 4.
JANSONE Anna LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(119) 5.
USATOVA Alina LAT-SPARS LAT VENTSPILS
(120) 6.
BOGDANOWICZ Agnieszka POL-JUV POL BIALYSTOK
(121) 7.
CHILIMONIUK Kinga POL-JUV POL BIALYSTOK
(122) 8.
DAKOWICZ Adrianna POL-JUV POL BIALYSTOK
(123) 9.
MACIEJEWSKA Gabriela POL-JUV POL BIALYSTOK
(124) 10.
MAJEWSKA Ada POL-JUV POL BIALYSTOK
(125) 11.
PARCZEWSKA Karolina POL-JUV POL BIALYSTOK
(126) 12.
SAGANEK Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(127) 13.
SZUMSKA Sara POL-JUV POL BIALYSTOK
(128) 14.
TYLMAN Kamila POL-JUV POL BIALYSTOK
(129) 15.
ZALESKA Dominika POL-JUV POL BIALYSTOK
(130) 16.
BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(131) 17.
EKIMENKO Diana RUS-KAL RUS KALININGRAD
(132) 18.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(133) 19.
SHUVALOVA Alina RUS-KAL RUS KALININGRAD
(134) 20.
ZUBAREVA Amina RUS-KLIN RUS KLIN
(135) 21.
SHIHOVA Ekaterina RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(136) 22.
SAVTSOVA Anastasiia RUS-RUSSMO RUS SMOLENSK
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(137) 1.
AMELIN Matvei BLR BLR BELARUS
(138) 2.
PAPOU Mikita BLR BLR BELARUS
(139) 3.
CECH Danielius LTU LTU LITHUANIA
(140) 4.
GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL BIALYSTOK
(141) 5.
NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL BIALYSTOK
(142) 6.
SADLOWSKI Michal POL-MOSIR POL SANOK
(143) 7.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
(144) 8.
SHIMANSKIY Danil RUS-KAL RUS KALININGRAD
(145) 9.
SOROKIN Nikita RUS-KAL RUS KALININGRAD
(146) 10.
ZUBOV  Aleksandr RUS-KAL RUS KALININGRAD
(147) 11.
CHUBAREV Dmitriy RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(148) 12.
FINOKHIN Andrey RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(149) 13.
KOLOSOV Ivan RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(150) 14.
SHIROKOV Vitaliy RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(151) 15.
UDOVENKO Evgeniy RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(152) 16.
VASILIEV Ilja RUS-PET RUS SANKT PETERSBURG
(153) 17.
KONSTANTINOV  Daniil RUS-RUSSMO RUS SMOLENSK
(154) 18.
PINCHUK Nikolay RUS-RUSSMO RUS SMOLENSK
(155) 19.
SHKUTOV Ilia RUS-RUSSMO RUS SMOLENSK
(156) 20.
VINOGRADOV Andrey RUS-TVER RUS TVER