ISU Junior Challenge Series-Danubia 2, Spisska Nova Ves, SVK, 14.12. - 16.12.2018
List of Participants
JUNIOR B MEN | ||||||
No. | Name | Member | City/ Country | |||
(1) | 3. | FRIGHENCIU Stefan-Teodor | AUT | AUSTRIA | ||
(2) | 15. | AKIMAU ULADZISLAU | BLR | BELARUS | ||
(3) | 16. | DZMITRYIENKA ILYA | BLR | BELARUS | ||
(4) | 17. | HELAKHAU VIKTAR | BLR | BELARUS | ||
(5) | 18. | MIHDALIOU Mikita | BLR | BELARUS | ||
(6) | 19. | SHEUCHYK Uladzimir | BLR | BELARUS | ||
(7) | 20. | ZHERMANAU ALIAKSANDR | BLR | BELARUS | ||
(8) | 27. | SUMAN Stribor | CRO | CROATIA | ||
(9) | 40. | FAJKUS Radek | CZE | CZECH REPUBLIC | ||
(10) | 59. | BONTOVICS Balázs | HUN | HUNGARY | ||
(11) | 60. | NÓGRÁDI Bence | HUN | HUNGARY | ||
(12) | 61. | SZIGETI Ádám | HUN | HUNGARY | ||
(13) | 62. | TALABOS Attila | HUN | HUNGARY | ||
(14) | 64. | ZSIGÓ Bence | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(15) | 65. | ZSIGÓ Máté | HUN-JSE | JÁSZBERÉNY | ||
(16) | 69. | ZHANG Yu Jie Dominik | HUN-MTK | BUDAPEST | ||
(17) | 75. | GERA Márton | HUN-TKKSE | SZEGED | ||
(18) | 79. | BERZINS Reinis | LAT | LATVIA | ||
(19) | 90. | CECH Danielius | LTU | LITHUANIA | ||
(20) | 100. | NIEWIŃSKI Michał | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(21) | 101. | SIEKIERKO Adrian | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(22) | 102. | SZKIL Piotr | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(23) | 103. | WERPACHOWSKI Patryk | POL-JUV | BIALYSTOK | ||
(24) | 110. | PAWŁOWSKI Michał | POL-MOSIR | SANOK | ||
(25) | 116. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(26) | 117. | REINDL Krzysztof | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(27) | 118. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | ELBLAG | ||
(28) | 125. | BIELECKI Jakub | POL | POLAND | ||
(29) | 126. | KŁUJSZO Ignacy | POL | POLAND | ||
(30) | 127. | MIKOŁAJUK Mateusz | POL | POLAND | ||
(31) | 137. | CSILLAG Csongor József | ROU | ROMANIA | ||
(32) | 142. | BEREGOVOJ Dmitrij | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(33) | 143. | SHUPEIA Artem | RUS-KAL | KALININGRAD | ||
(34) | 147. | KATIN Aleksandr | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(35) | 148. | KOKAREV Ivan | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(36) | 149. | PETRUSHENKOV Egor | RUS-PET | SANKT PETERSBURG | ||
(37) | 152. | HUNADY Jakub | SVK-PRK | PRESOV | ||
(38) | 158. | VARGOSKO Jan | SVK-SKMA | PRESOV | ||
(39) | 173. | AKAR Furkan | TUR | TÜRKİYE | ||
(40) | 174. | ATAN Metehan | TUR | TÜRKİYE | ||
(41) | 175. | HAN Muhammed Emir | TUR | TÜRKİYE | ||
(42) | 176. | TAHTACİ Murat | TUR | TÜRKİYE |