Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sanok, POL, 07.02. - 08.02.2018


Live Results - Program


Time Race No. Category Distance Qualification Round Qualifiers Status
09:00 1 dzień 7 lutego 2018
09:00 Rozgrzewka Juniorek młodszych i Juniorek
09:20 Rozgrzewka Juniorów młodszych i Juniorów
09:40 Czyszczenie lodu
10:00 1 - 5 Juniorki Młodsze 1000 m 5 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
6 - 9 Juniorzy Młodsi 1000 m 4 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
10 - 12 Juniorki 1000 m 3 x SERIE 1, 2 + 2xfb.3rd Results available
Czyszczenie lodu
13 - 14 Juniorki Młodsze 1000 m 2 x PÓŁFINAŁ Group: A, 5 per heat Results available
15 - 16 Juniorzy Młodsi 1000 m 2 x PÓŁFINAŁ Group: A, 4 per heat Results available
17 - 18 Juniorki 1000 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 Results available
19 - 20 Juniorzy 1000 m 2 x SERIE 1, 2 Results available
Czyszczenie lodu
21 - 24 Juniorki Młodsze 1000 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 4 per heat Results available
25 - 28 Juniorzy Młodsi 1000 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 4 per heat Results available
29 Juniorki 1000 m 1 x B-FINAŁ Results available
30 Juniorki 1000 m 1 x FINAŁ Results available
31 Juniorzy 1000 m 1 x B-FINAŁ Results available
32 Juniorzy 1000 m 1 x FINAŁ Results available
Czyszczenie lodu
33 - 37 Juniorki Młodsze 500 m 5 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
38 - 41 Juniorzy Młodsi 500 m 4 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
42 - 44 Juniorki 500 m 3 x SERIE 1, 2 + 2xfb.3rd Results available
Czyszczenie lodu
45 - 46 Juniorki Młodsze 500 m 2 x PÓŁFINAŁ Group: A, 5 per heat Results available
47 - 48 Juniorzy Młodsi 500 m 2 x PÓŁFINAŁ Group: A, 4 per heat Results available
49 - 50 Juniorki 500 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 Results available
51 - 52 Juniorzy 500 m 2 x SERIE 1, 2 Results available
Czyszczenie lodu
53 - 56 Juniorki Młodsze 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 4 per heat Results available
57 - 60 Juniorzy Młodsi 500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 4 per heat Results available
61 Juniorki 500 m 1 x B-FINAŁ Results available
62 Juniorki 500 m 1 x FINAŁ Results available
63 Juniorzy 500 m 1 x B-FINAŁ Results available
64 Juniorzy 500 m 1 x FINAŁ Results available
Czyszczenie lodu
65 - 66 Sztafeta juniorek 2000 m 2 x SERIE 1, 2 Results available
67 - 68 Sztafety juniorów 2000 m 2 x SERIE 1, 2 Results available
15:40 Zakończenie pierwszego dnia
17:00 Ceremonia Otwarcia
----
09:00 2 dzień 8 lutego 2018
09:00 Rozgrzewka Juniorek młodszych i Juniorek
09:20 Rozgrzewka Juniorów młodszych i Juniorów
09:40 Czyszczenie lodu
10:00 69 - 72 Juniorki Młodsze 777 m 4 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
73 - 76 Juniorzy Młodsi 777 m 4 x SERIE Group: A, 4 per heat Results available
77 - 79 Juniorki 777 m 3 x SERIE 1, 2 + 2xfb.3rd Results available
Czyszczenie lodu
80 - 81 Juniorki Młodsze 777 m 2 x PÓŁFINAŁ Group: A, 4 per heat Results available
82 - 83 Juniorzy Młodsi 777 m 2 x PÓŁFINAŁ Group: A, 4 per heat Results available
84 - 85 Juniorki 777 m 2 x PÓŁFINAŁ 1, 2 Results available
86 - 87 Juniorzy 777 m 2 x SERIE 1, 2 Results available
Czyszczenie lodu
88 - 91 Juniorki Młodsze 777 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 4 per heat Results available
92 - 95 Juniorzy Młodsi 777 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 4 per heat Results available
96 Juniorki 777 m 1 x B-FINAŁ Results available
97 Juniorki 777 m 1 x FINAŁ Results available
98 Juniorzy 777 m 1 x B-FINAŁ Results available
99 Juniorzy 777 m 1 x FINAŁ Results available
Czyszczenie lodu
100 - 103 Juniorki Młodsze 1500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 6 per heat Results available
104 - 107 Juniorzy Młodsi 1500 m 4 x FINAŁ Group: A-D, 6 per heat Results available
108 - 110 Juniorki 1500 m 3 x FINAŁ Group: A-C, 6 per heat Results available
111 Juniorzy 1500 m 1 x FINAŁ 8 best with FP Results available
Czyszczenie lodu
112 Sztafeta juniorek 2000 m 1 x FINAŁ Results available
113 Sztafety juniorów 2000 m 1 x FINAŁ Results available
Ceremonia dekoracji
14:10 Zakończenie zawodów