Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018


LIVE MODE: LIVE RESULT/SEEDING - refreshing automatically in 180

 

Heat Results

 
2. Distance 
JUNIOR C GIRLS  FINAŁ  500 m
RACE: 140    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 30.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL 48.701
2 (4) 110.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL 50.883
3 (3) 34.  ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL 54.350
4 (2) 103.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL 1:13.771  
 
JUNIOR C BOYS  FINAŁ  500 m
RACE: 141    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL 48.549
2 (2) 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL 48.776
3 (3) 100.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 58.605
4 (4) 61.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL 58.635
 
LADIES  FINAŁ  500 m
RACE: 142    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (1) 98.  STORMOWSKA Kamila POL-ORZEL POL 46.526
2 (4) 50.  MARKIEWICZ Patrycja POL-JUV POL 46.560
3 (2) 6.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 47.014
4 (3) 52.  MIŁKOWSKA Karolina POL-JUV POL 49.736
 
MEN  FINAŁ  500 m
RACE: 143    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
1 (2) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 43.253
2 (4) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 43.496
3 (1) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 44.163
4 (3) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL 44.261
 
3. Distance 
JUNIOR C BOYS  SERIE  1000 m
RACE: 144    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 101.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL seeded
- (2) 19.  EKSTOWICZ Jakub POL-GIZ POL seeded
- (3) 63.  POPŁAWSKI Dawid POL-JUV POL seeded
RACE: 145    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 100.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL seeded
- (2) 57.  DĄBROWSKI Filip POL-JUV POL seeded
- (3) 59.  GŁOWACKI Kacper POL-JUV POL seeded
RACE: 146    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 99.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL seeded
- (2) 60.  KODA Mateusz POL-JUV POL seeded
- (3) 106.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL seeded
- (4) 61.  NAZARUK Tomasz POL-JUV POL seeded
RACE: 147    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 58.  FILIANOWICZ Filip POL-JUV POL seeded
- (2) 7.  HYJEK Szymon POL-AZSO POL seeded
- (3) 62.  NIEWIŃSKI Michał POL-JUV POL seeded
 
JUNIOR C GIRLS  SERIE  1000 m
RACE: 148    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 32.  SZPUDA Maja POL-JUV POL seeded
- (2) 1.  RADZISZEWSKA Aleksandra POL-AZSO POL seeded
- (3) 26.  CZABAN Aleksandra POL-JUV POL seeded
- (4) 110.  DOBOSZ Maria POL-UKSGM POL seeded
- (5) 105.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL seeded
RACE: 149    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 30.  SOKOŁOWSKA Hanna POL-JUV POL seeded
- (2) 104.  DUNST Wiktoria POL-STOCZ POL seeded
- (3) 27.  DĄBROWSKA Maja POL-JUV POL seeded
- (4) 83.  MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL seeded
- (5) 36.  ZALESKA Dominika POL-JUV POL seeded
RACE: 150    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 34.  ŚLIŻEWSKA Sara POL-JUV POL seeded
- (2) 178.  SZEMBROWSKA Wiktoria POL-JUV POL seeded
- (3) 84.  MAZUR Emma POL-MOSIR POL seeded
- (4) 28.  MAJEWSKA Ada POL-JUV POL seeded
RACE: 151    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 37.  ŻEMIEROWSKA Gabriela POL-JUV POL seeded
- (2) 29.  SAPIEŻYŃSKA Wiktoria POL-JUV POL seeded
- (3) 15.  MIERONOWICZ Aleksandra POL-GIZ POL seeded
- (4) 103.  KRUTYSZA Julia POL-STOCZ POL seeded
RACE: 152    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 82.  KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL seeded
- (2) 25.  BRZESKA Milena POL-JUV POL seeded
- (3) 33.  SZUMSKA Sara POL-JUV POL seeded
- (4) 35.  TYLMAN Kamila POL-JUV POL seeded
 
LADIES  SERIE  1000 m
RACE: 153    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 96.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL seeded
- (2) 49.  LISOWSKA Julia POL-JUV POL seeded
- (3) 52.  MIŁKOWSKA Karolina POL-JUV POL seeded
- (4) 46.  GAWRYŁOW Klaudia POL-JUV POL seeded
- (5) 5.  WILGA Magdalena POL-AZSO POL seeded
RACE: 154    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 45.  DRUMSKA Marta POL-JUV POL seeded
- (2) 54.  WITULSKA Magdalena POL-JUV POL seeded
- (3) 4.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL seeded
- (4) 51.  MAZUR Nikola POL-JUV POL seeded
- (5) 98.  STORMOWSKA Kamila POL-ORZEL POL seeded
RACE: 155    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 48.  KOWALEWSKA Marcelina POL-JUV POL seeded
- (2) 47.  KONDRAK Joanna POL-JUV POL seeded
- (3) 174.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL seeded
- (4) 3.  ŁAZAR Nina POL-AZSO POL seeded
- (5) 50.  MARKIEWICZ Patrycja POL-JUV POL seeded
RACE: 156    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 6.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL seeded
- (2) 175.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL seeded
- (3) 97.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL seeded
- (4) 55.  ŻAK Wiktoria POL-JUV POL seeded
- (5) 53.  TOPOLSKA Gabriela POL-JUV POL seeded
 
MEN  SERIE  1000 m
RACE: 157    HEAT: 1        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 12.  HYDZIK Sebastian POL-AZSO POL seeded
- (2) 109.  GRYCNER Rafał POL-STOCZ POL seeded
- (3) 81.  ZAKRZEWSKI Jakub POL-JUV POL seeded
- (4) 74.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL seeded
RACE: 158    HEAT: 2        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 108.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL seeded
- (2) 65.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL seeded
- (3) 70.  KŁUJSZO Ignacy POL-JUV POL seeded
- (4) 77.  WASILEWSKI Jakub POL-JUV POL seeded
RACE: 159    HEAT: 3        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 73.  MIKOŁAJUK Mateusz POL-JUV POL seeded
- (2) 78.  WERPACHOWSKI Krystian POL-JUV POL seeded
- (3) 69.  JAMIOŁKOWSKI Szymon POL-JUV POL seeded
- (4) 13.  KRZEMIŃSKI Mateusz POL-AZSO POL seeded
RACE: 160    HEAT: 4        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 79.  WERPACHOWSKI Patryk POL-JUV POL seeded
- (2) 67.  BIELECKI Jakub POL-JUV POL seeded
- (3) 11.  GISZKA Krystian POL-AZSO POL seeded
- (4) 71.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL seeded
RACE: 161    HEAT: 5        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 88.  PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL seeded
- (2) 72.  ŁAJEWSKI Kacper POL-JUV POL seeded
- (3) 80.  WILCZYK Szymon POL-JUV POL seeded
- (4) 75.  SZKIL Piotr POL-JUV POL seeded
RACE: 162    HEAT: 6        Race/ Splits
Place Lane No.  Name Member   Time  
- (1) 66.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL seeded
- (2) 24.  ŚLĄSKI Piotr POL-GIZ POL seeded
- (3) 76.  WANAGO Karol POL-JUV POL seeded