Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR E BOYS SERIE 222 m | |||||||
RACE: 40 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 27.168 | ||
2 | (4) | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 28.118 | ||
3 | (3) | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 28.294 | ||
4 | (1) | 140. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 32.289 | ||
5 | (5) | 156. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 37.466 | ||
- | (6) | 164. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | - | impeding | |
RACE: 41 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 25.941 | ||
2 | (1) | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 28.627 | ||
3 | (3) | 10. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 29.348 | ||
4 | (4) | 177. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 30.815 | ||
5 | (5) | 157. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | NO TIME | finished | |
RACE: 42 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (5) | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 28.235 | ||
2 | (3) | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 28.240 | ||
3 | (2) | 158. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 31.895 | ||
4 | (1) | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 40.238 | advanced | |
- | (4) | 163. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | - | impeding | |
RACE: 43 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 27.380 | ||
2 | (4) | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 28.457 | ||
3 | (5) | 176. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 28.644 | ||
4 | (1) | 143. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 28.979 | ||
5 | (2) | 162. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 32.382 | ||
JUNIOR E BOYS PÓŁFINAŁ 222 m | |||||||
RACE: 54 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 25.816 | ||
2 | (2) | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 27.052 | ||
3 | (3) | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 28.072 | ||
4 | (4) | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 28.096 | ||
5 | (5) | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 30.056 | ||
RACE: 55 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 26.798 | ||
2 | (1) | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 26.903 | ||
3 | (2) | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 28.434 | ||
4 | (4) | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 29.764 | ||
JUNIOR E BOYS FINAŁ 222 m | |||||||
RACE: 61 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 26.638 | ||
2 | (2) | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 26.720 | ||
3 | (4) | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 27.248 | ||
4 | (1) | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 45.133 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 4, Tomaszów Maz, POL, 17.02. - 18.02.2018
Distance Classification
JUNIOR E BOYS 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 34 | 1 | 0:26.638 | |||
2. | 2. | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 21 | 2 | 0:26.720 | |||
3. | 3. | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 13 | 3 | 0:27.052 | |||
4. | 4. | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 8 | 4 | 0:25.816 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
5. | 3. | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 5 | 0:28.072 | ||||
6. | 3. | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 6 | 0:28.118 | ||||
7. | 4. | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 7 | 0:28.096 | ||||
8. | 4. | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 8 | 0:28.457 | ||||
9. | 5. | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 9 | 0:30.056 | ||||
SERIE | ||||||||||
10. | 3. | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 10 | 0:28.294 | ||||
11. | 3. | 176. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 11 | 0:28.644 | ||||
12. | 3. | 10. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 12 | 0:29.348 | ||||
13. | 3. | 158. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 13 | 0:31.895 | ||||
14. | 4. | 143. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 14 | 0:28.979 | ||||
15. | 4. | 177. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 15 | 0:30.815 | ||||
16. | 4. | 140. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 16 | 0:32.289 | ||||
17. | 5. | 162. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 17 | 0:32.382 | ||||
18. | 5. | 156. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 18 | 0:37.466 | ||||
19. | 5. | 157. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 19 | NO TIME | ||||
- | 163. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 22 | ----- | |||||
- | 164. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 22 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR F BOYS 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
1. (8.) | 4. | 22. | PIĄTEK Łukasz | POL-GIZ | 8 | 0:28.457 | ||||
SERIE | ||||||||||
2. (12.) | 3. | 10. | HYJEK Filip | POL-AZSO | 12 | 0:29.348 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E BOYS 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 159. | MAKUCH Adam | POL-UKSSB | 34 | 1 | 0:26.638 | |||
2. (2.) | 2. | 9. | DĘBIŃSKI Bartosz | POL-AZSO | 21 | 2 | 0:26.720 | |||
3. (3.) | 3. | 160. | MAZURCZYK Łukasz | POL-UKSSB | 13 | 3 | 0:27.052 | |||
4. (4.) | 4. | 161. | PALENCEUSZ Dominik | POL-UKSSB | 8 | 4 | 0:25.816 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
5. (5.) | 3. | 14. | OSTROWSKI Jakub | POL-FAOPO | 5 | 0:28.072 | ||||
6. (6.) | 3. | 142. | MĄDRY Krzysztof | POL-UKSJB | 6 | 0:28.118 | ||||
7. (7.) | 4. | 23. | SOBCZAK Bartłomiej | POL-GIZ | 7 | 0:28.096 | ||||
8. (9.) | 5. | 141. | MAZIARZ Szymon | POL-UKSJB | 9 | 0:30.056 | ||||
SERIE | ||||||||||
9. (10.) | 3. | 102. | OLAK Jakub | POL-ORZEL | 10 | 0:28.294 | ||||
10. (11.) | 3. | 176. | GÓRNICKI Piotr | POL-WMKS | 11 | 0:28.644 | ||||
11. (13.) | 3. | 158. | KONDRATOWICZ Oskar | POL-UKSSB | 13 | 0:31.895 | ||||
12. (14.) | 4. | 143. | MĄDRY Wojciech | POL-UKSJB | 14 | 0:28.979 | ||||
13. (15.) | 4. | 177. | RICHTER Aleksander | POL-WMKS | 15 | 0:30.815 | ||||
14. (16.) | 4. | 140. | MACEWICZ Jerzy | POL-UKSJB | 16 | 0:32.289 | ||||
15. (17.) | 5. | 162. | PALENCEUSZ Patryk | POL-UKSSB | 17 | 0:32.382 | ||||
16. (18.) | 5. | 156. | CZELUSTA Julian | POL-UKSSB | 18 | 0:37.466 | ||||
17. (19.) | 5. | 157. | JABŁOŃSKI Bartłomiej | POL-UKSSB | 19 | NO TIME | ||||
- | - | 163. | POPŁAWSKI-TABORDA Flavio | POL-UKSSB | 22 | ----- | ||||
- | - | 164. | SAWICKI Albert | POL-UKSSB | 22 | ----- |