Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018
Heat Results
1. Distance | |||||||
WOMEN SERIE 1500 m | |||||||
RACE: 107 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 57. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | 3:02.439 | ||
2 | (4) | 55. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | 3:02.721 | ||
3 | (1) | 15. | KRAJNIK Agata | POL-BLYSKT | 3:06.927 | ||
5 | (2) | 1. | DZIEDZIC Maria | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
RACE: 108 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 60. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | 2:49.865 | ||
2 | (4) | 200. | DOBREŃKO Wiktoria | POL-WMKS | 2:54.148 | ||
3 | (3) | 98. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 2:55.656 | ||
4 | (5) | 16. | ZAKIERSKA Julia | POL-BLYSKT | 2:56.244 | ||
5 | (2) | 59. | WITULSKA Magdalena | POL-JUV | 3:04.731 | ||
RACE: 109 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 58. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 2:57.642 | ||
2 | (3) | 56. | RADZIEJOWSKA Wiktoria | POL-JUV | 3:03.489 | ||
3 | (5) | 97. | RUMAK Zuzanna | POL-ORZEL | 3:24.698 | advanced | |
4 | (1) | 201. | SAWICKA Zuzanna | POL-WMKS | 3:27.073 | ||
5 | (4) | 2. | RADZIKOWSKA Nikola | POL-BLYSKD | NO TIME | finished | |
- | (6) | 204. | LISOWSKA Julia | POL-JUV | - | impeding | |
WOMEN B-FINAL 1500 m | |||||||
RACE: 117 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 15. | KRAJNIK Agata | POL-BLYSKT | 2:48.558 | ||
2 | (2) | 16. | ZAKIERSKA Julia | POL-BLYSKT | 2:50.059 | ||
3 | (1) | 98. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 2:50.090 | ||
4 | (3) | 59. | WITULSKA Magdalena | POL-JUV | 2:55.549 | ||
6 | (6) | 201. | SAWICKA Zuzanna | POL-WMKS | NO TIME | finished | |
WOMEN FINAŁ 1500 m | |||||||
RACE: 118 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 58. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 2:30.317 | ||
2 | (1) | 60. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | 2:36.199 | ||
3 | (5) | 55. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | 2:40.717 | ||
4 | (2) | 200. | DOBREŃKO Wiktoria | POL-WMKS | 2:49.376 | ||
5 | (7) | 97. | RUMAK Zuzanna | POL-ORZEL | 2:50.126 | ||
6 | (6) | 56. | RADZIEJOWSKA Wiktoria | POL-JUV | 2:53.049 | ||
7 | (4) | 57. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | NO TIME | finished |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 3, Białystok, POL, 01.12. - 02.12.2018
Distance Classification
WOMEN 1500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 58. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 34 | 1 | 2:30.317 | |||
2. | 2. | 60. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | 21 | 2 | 2:36.199 | |||
3. | 3. | 55. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | 13 | 3 | 2:40.717 | |||
4. | 4. | 200. | DOBREŃKO Wiktoria | POL-WMKS | 8 | 4 | 2:49.376 | |||
5. | 5. | 97. | RUMAK Zuzanna | POL-ORZEL | 5 | 5 | 2:50.126 | |||
6. | 6. | 56. | RADZIEJOWSKA Wiktoria | POL-JUV | 3 | 6 | 2:53.049 | |||
7. | 7. | 57. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | 2 | 7 | 3:02.439 | |||
B-FINAL | ||||||||||
8. | 1. | 15. | KRAJNIK Agata | POL-BLYSKT | 1 | 8 | 2:48.558 | |||
9. | 2. | 16. | ZAKIERSKA Julia | POL-BLYSKT | 9 | 2:50.059 | ||||
10. | 3. | 98. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 10 | 2:50.090 | ||||
11. | 4. | 59. | WITULSKA Magdalena | POL-JUV | 11 | 2:55.549 | ||||
13. | 6. | 201. | SAWICKA Zuzanna | POL-WMKS | 13 | 3:27.073 | ||||
SERIE | ||||||||||
14. | 5. | 1. | DZIEDZIC Maria | POL-BLYSKD | 14 | NO TIME | ||||
14. | 5. | 2. | RADZIKOWSKA Nikola | POL-BLYSKD | 14 | NO TIME | ||||
- | 204. | LISOWSKA Julia | POL-JUV | 16 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR B WOMEN 1500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (2.) | 2. | 60. | ŻAK Wiktoria | POL-JUV | 21 | 2 | 2:36.199 | |||
2. (3.) | 3. | 55. | DRUMSKA Marta | POL-JUV | 13 | 3 | 2:40.717 | |||
3. (4.) | 4. | 200. | DOBREŃKO Wiktoria | POL-WMKS | 8 | 4 | 2:49.376 | |||
4. (5.) | 5. | 97. | RUMAK Zuzanna | POL-ORZEL | 5 | 5 | 2:50.126 | |||
5. (7.) | 7. | 57. | ŚLIŻEWSKA Sara | POL-JUV | 2 | 7 | 3:02.439 | |||
B-FINAL | ||||||||||
6. (8.) | 1. | 15. | KRAJNIK Agata | POL-BLYSKT | 1 | 8 | 2:48.558 | |||
7. (9.) | 2. | 16. | ZAKIERSKA Julia | POL-BLYSKT | 9 | 2:50.059 | ||||
8. (13.) | 6. | 201. | SAWICKA Zuzanna | POL-WMKS | 13 | 3:27.073 | ||||
SERIE | ||||||||||
9. (14.) | 5. | 1. | DZIEDZIC Maria | POL-BLYSKD | 14 | NO TIME | ||||
10. (14.) | 5. | 2. | RADZIKOWSKA Nikola | POL-BLYSKD | 14 | NO TIME | ||||
- | - | 204. | LISOWSKA Julia | POL-JUV | 16 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR A WOMEN 1500 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 58. | TOPOLSKA Gabriela | POL-JUV | 34 | 1 | 2:30.317 | |||
2. (6.) | 6. | 56. | RADZIEJOWSKA Wiktoria | POL-JUV | 3 | 6 | 2:53.049 | |||
B-FINAL | ||||||||||
3. (10.) | 3. | 98. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 10 | 2:50.090 | ||||
4. (11.) | 4. | 59. | WITULSKA Magdalena | POL-JUV | 11 | 2:55.549 |