Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016
Heat Results
2. Distance | |||||||
JUNIOR E GIRLS SERIE 222 m | |||||||
RACE: 16 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 60. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 27.741 | ||
2 | (2) | 67. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 27.846 | ||
3 | (4) | 42. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 30.214 | ||
4 | (3) | 68. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 33.228 | ||
RACE: 17 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 61. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 26.653 | ||
2 | (3) | 70. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 29.981 | ||
3 | (4) | 4. | JAKUBOWSKA Nadia | POL-AZSO | 31.732 | ||
- | (1) | 56. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | - | off track | |
RACE: 18 HEAT: 3 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 6. | SZELER Oliwia | POL-AZSO | 26.897 | ||
2 | (3) | 59. | BOOS Amelia | POL-ORL | 28.361 | ||
3 | (4) | 55. | ALBAŃSKA Liliana | POL-MOSOPO | 30.714 | ||
4 | (1) | 69. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 36.748 | ||
RACE: 19 HEAT: 4 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 62. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 27.538 | ||
2 | (4) | 66. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 31.141 | ||
3 | (2) | 5. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | 32.617 | ||
4 | (1) | 104. | KULA Magdalena | POL-UKSGM | 34.119 | ||
JUNIOR E GIRLS PÓŁFINAŁ 222 m | |||||||
RACE: 27 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 61. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 27.138 | ||
2 | (2) | 67. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 27.264 | ||
3 | (3) | 59. | BOOS Amelia | POL-ORL | 28.938 | ||
4 | (4) | 66. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 30.937 | ||
RACE: 28 HEAT: 2 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 6. | SZELER Oliwia | POL-AZSO | 26.344 | ||
2 | (2) | 62. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 27.479 | ||
3 | (3) | 60. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 28.323 | ||
4 | (4) | 70. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 29.500 | ||
JUNIOR E GIRLS FINAŁ 222 m | |||||||
RACE: 35 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 61. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 25.964 | ||
2 | (1) | 6. | SZELER Oliwia | POL-AZSO | 26.180 | ||
3 | (3) | 67. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 26.439 | ||
4 | (4) | 62. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 27.233 |
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Gdańsk, POL, 05.11. - 06.11.2016
Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. | 1. | 61. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 34 | 1 | 0:25.964 | |||
2. | 2. | 6. | SZELER Oliwia | POL-AZSO | 21 | 2 | 0:26.180 | |||
3. | 3. | 67. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 13 | 3 | 0:26.439 | |||
4. | 4. | 62. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 8 | 4 | 0:27.233 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
5. | 3. | 60. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 5 | 0:27.741 | ||||
6. | 3. | 59. | BOOS Amelia | POL-ORL | 6 | 0:28.361 | ||||
7. | 4. | 70. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 7 | 0:29.500 | ||||
8. | 4. | 66. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 8 | 0:30.937 | ||||
SERIE | ||||||||||
9. | 3. | 42. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 9 | 0:30.214 | ||||
10. | 3. | 55. | ALBAŃSKA Liliana | POL-MOSOPO | 10 | 0:30.714 | ||||
11. | 3. | 4. | JAKUBOWSKA Nadia | POL-AZSO | 11 | 0:31.732 | ||||
12. | 3. | 5. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | 12 | 0:32.617 | ||||
13. | 4. | 68. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 13 | 0:33.228 | ||||
14. | 4. | 104. | KULA Magdalena | POL-UKSGM | 14 | 0:34.119 | ||||
15. | 4. | 69. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 15 | 0:36.748 | ||||
- | 56. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 17 | ----- |
Splitted Distance Classification
JUNIOR E GIRLS 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (1.) | 1. | 61. | MAZUR Hanna | POL-ORL | 34 | 1 | 0:25.964 | |||
2. (2.) | 2. | 6. | SZELER Oliwia | POL-AZSO | 21 | 2 | 0:26.180 | |||
3. (3.) | 3. | 67. | JAŻDŻYŃSKA Ada | POL-ORZEL | 13 | 3 | 0:26.439 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
4. (5.) | 3. | 60. | LORENZ Patrycja | POL-ORL | 5 | 0:27.741 | ||||
5. (7.) | 4. | 70. | OZIEMKIEWICZ Magdalena | POL-ORZEL | 7 | 0:29.500 | ||||
SERIE | ||||||||||
6. (10.) | 3. | 55. | ALBAŃSKA Liliana | POL-MOSOPO | 10 | 0:30.714 | ||||
7. (15.) | 4. | 69. | NOWAKOWSKA Amelia | POL-ORZEL | 15 | 0:36.748 |
Splitted Distance Classification
JUNIOR WOMEN 222 m | ||||||||||
Qualif.-Round | Rank | Heat | No. | Name | Member | FP | CDR | Time | ||
FINAŁ | ||||||||||
1. (4.) | 4. | 62. | WOŹNIAK Kornelia | POL-ORL | 8 | 4 | 0:27.233 | |||
PÓŁFINAŁ | ||||||||||
2. (6.) | 3. | 59. | BOOS Amelia | POL-ORL | 6 | 0:28.361 | ||||
3. (8.) | 4. | 66. | GÓRKA Martyna | POL-ORZEL | 8 | 0:30.937 | ||||
SERIE | ||||||||||
4. (9.) | 3. | 42. | WAWER Michalina | POL-GIZ | 9 | 0:30.214 | ||||
5. (11.) | 3. | 4. | JAKUBOWSKA Nadia | POL-AZSO | 11 | 0:31.732 | ||||
6. (12.) | 3. | 5. | RUCIŃSKA Anna | POL-AZSO | 12 | 0:32.617 | ||||
7. (13.) | 4. | 68. | MURSZEWSKA Julia | POL-ORZEL | 13 | 0:33.228 | ||||
8. (14.) | 4. | 104. | KULA Magdalena | POL-UKSGM | 14 | 0:34.119 | ||||
- | - | 56. | GŁOWACKA Magdalena | POL-MOSOPO | 17 | ----- |